Miting Havasında Proje Tanıtımı


13 Mart 2019 günü CHP seçim ofisi önünde proje tanıtımı ve meclis üyesi aday tanıtımı yapıldı. Tanıtıma katılanlar arasında CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız’da katıldı. Çok sayıda partilinin katıldı

 Paylaş


13 Mart 2019 günü CHP seçim ofisi önünde proje tanıtımı ve meclis üyesi aday tanıtımı yapıldı. Tanıtıma katılanlar arasında CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız’da katıldı. Çok sayıda partilinin katıldığı tanıtım etkinliğine millet ittifakı olarak seçimlere birlikte giren İYİ Parti Didim ilçe yönetimi ve Didim halkının yoğun katılımıyla gerçekleşti.
Tanıtım etkinliği başlamadan önce CHP Didim ilçe başkanı Nurettin Koçak konuşma yaptı.

Nurettin Koçak’ın konuşmasının ardından CHP Aydın milletvekili Hüseyin Yıldız konuşma yaptı.

Son olarak proje tanıtımı ve Meclisi adayları tanıtımlarını yapmak üzere Didim belediye başkanı ve CHP Didim belediye başkan adayı Ahmet Deniz Atabay söz alarak konuşmasına Cahit Sıtkı Tarancı’nın ‘Memleket İsterim’ şiirini okuyarak başladı.
Atabay “Biz demokrasi mücadelemize devam ediyoruz. Bizler halkımıza kendimizi iyi anlatarak, projelerimizi iyi anlatarak, içten ve samimi olarak, sıkıştığımız zaman gidip bir delik aramayacağız. Görev yapmak için kendimiz iyi anlatacağız. Partiyi bırakıp kaçmak, başka yerlere yelken açmak bide yok. Biz her zaman görevimizi yaparız. Halk bize git dediği zamanda gideriz. Partimizde yerimizi alarak mücadele oradan devam ederiz. “
Kamacıya Gönderme
“Didim’e ilaç aranıyormuş. Didim hasta değil ki ilaç arasın. Didim gayet sağlıklı, Didim’de insanlar da Gayet sağlıklı“ diyerek Kamacı’ya gönderme yaptı.
“Belediyecilik, halka hizmet için yapılır. Birileri diyor ki Zillet ittifakına oy veren 30 bin kişi bu memleketin düşmanıdır, halk düşmanıdır. Kendinden olmayana oy vermeyeni terörist ilan ediyorlar. Şu durumda hepimiz teröristiz bende baş terörist oluyorum” şeklinde konuşarak 31 Mart’ta seçildiği takdirde yapacağı projeleri ne ve Meclis Üyeleri Ahmet YILMAZ, Yusuf DEVECİ, Ali ÇAĞLAR, Sevinç KARATAŞ, Mustafa YARMACI, Tahsin KURT, Muammer KANAT, Cengiz KIZILDAĞ, Ceren TURAN, Sinan YALÇIN, Gül ÜLKER, Ersan KARA, Kerim KÜSMEZ, İlyas AYDUR, Veli KURT, Yılmaz Buğra ALPAY, Erencan YİTMEZ, Satuk CAFER, Özge SARIALTUN, Candan TOPAL, Berna TEKİN, Nülgün KAYA, Celalettin EROL, Zeynel ŞENER ve Vefa Berk TEZSEZENER’i halka tanıttı.


13, Mart, 2019, günü, CHP, seçim, ofisi, ö