Minikler Hazırladığı Kitabı Akdemir’e Hediye Etti


11 Haziran Salı günü Didim Milli Eğitim İlçe binasında Valiler Ortaokulu ve Valiler İlkokulu öğrencileri, öğretmenlerle birlikte hazırladığı kitapları İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Akdemir’e hediye etti. &nbs

 Paylaş


11 Haziran Salı günü Didim Milli Eğitim İlçe binasında Valiler Ortaokulu ve Valiler İlkokulu öğrencileri, öğretmenlerle birlikte hazırladığı kitapları İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Akdemir’e hediye etti. Valiler Ortaokulu Müdürü Nihat Alagöz ve Valiler İlkokulu Müdürü Şakir Kır, Akdemir’e kitapların oluşum aşamasında verdiği destek için teşekkür etti. Proje de yer alan ve kitaplarda masalları bulunan öğrenciler ise Akdemir’e kitapları takdim ederken teşekkür de ettiler.

Küçük Yazarlardan Büyük Masallar
Valiler İlkokulu öğrencilerinin hazırladığı “Küçük Yazarlardan Büyük Masallar” kitabı, “Mektup Arkadaşım” ve “Bu Kitabı Birlikte Okuyalım'' isimli e-Twinning projesi. Projeye dahil 11 öğretmen bulunmakta. Farklı illerde eğitim gören öğrencilerin yazdığı 81 masal, kitap haline geldi. Valiler İlkokulu 3/C Sınıf Öğretmeni Tülay Avcu'nun da ortağı olduğu proje de 26 öğrenci katıldı. Valiler İlkokulu 3/C Sınıfı öğrencileri de yazdıkları 5 masalla kitapta yerini aldılar.
Beştaş
Valiler Ortaokulu öğrencilerinin hazırladığı “Beştaş” kitabını Banu Demir Şener ve Ayfer Yenilmiş’in genel yayın yönetmenleri tarafından katkı sunuldu. Kitapta, ilginç bilgiler, deneyler, etkinlikler, röportajlar, yazı ve şiir gibi konuları içeriyor.

11, Hazir