reklam alanı

Melike Vela Başkan seçildi


Adalet ve Kalkınma Partisi Didim İlçe Gençlik Kolları 6. Olağan kongresi gerçekleştirdi.Nurullah Kocabıyık Kültür Merkezinde gerçekleşen kongreye AKP Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, AKP Didim İlçe Başkanı Maşalla

 Paylaş


Adalet ve Kalkınma Partisi Didim İlçe Gençlik Kolları 6. Olağan kongresi gerçekleştirdi.
Nurullah Kocabıyık Kültür Merkezinde gerçekleşen kongreye AKP Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, AKP Didim İlçe Başkanı Maşallah Subaşı, AKP Aydın Gençlik Kolları Başkanı Ali Demir, MKYK üyeleri, MHP Didim İlçe Başkanı Fikret Alakaya, Koçarlı Belediye Başkanım Sayın Nedim Kaplan, Bozdoğan Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş STK ve oda temsilcileri katıldı.

“Bu görevi layıkıyla yerine getirebilmek için çalışıyoruz”
AKP Didim Gençlik Kolları Başkanı Melike Vela yaptığı konuşmada; “Ben siyasi geçmişi olan bir babanın kızıyım. Bu sebepten siyasete küçük yaştan bu yana hep bir ilgim vardı. En başta abimin ve babamın desteği, siyasi fikirleri, doğru ve ahlaklı bir siyaset yapmak için Ak Parti teşkilatına girmemde büyük rol oynadı. Ve tabi ki sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın gençlere verdiği desteği, kadınlara siyasette önemli ve büyük bir yer vermesi onun asil duruşu, her zaman milletini kendinden önde tutması, vatan ve millet sevdası, ülkemizi bir adım daha öne taşımak için yorulmadan bıkmadan çalışması, azmi, inancı benim bu teşkilata girmeme vesile oldu.
Ak Parti de siyasi yolculuğum 25 yaşında kadın kollarında seçim işleri başkanlığını aldığım görev ile başladı. Bu görevi canı gönülden severek yaptım.Bir yıl önce genel merkezimiz tarafından ilçe gençlik kolları başkanlığına atandım. Kısa süre içinde bir yönetim oluşturdum. Hala bu görevi layıkıyla yerine getirebilmek için çalışıyoruz. Allah gayretimize zeval getirmesin.
Kelamın güzeli; sözü az, manası çok, dinleyeni usandırmayandır diyerek sözlerimi burada bitirmek istiyorum. İnşallah kongremiz teşkilatımız ve Didim gençliği için hayırlı olur” İfadelerini kullandı.

“CHP’nin vaatleri ne olacak”
İlçe Başkanı Maşallah Subaşı, Didim’e yeni yapılacak olan hastanenin ihalesinin yapıldığı belirterek “CHP’nin vaatleri ne olacak” diye sordu.Ak Parti Didim İlçe Başkanı Maşallah Subaşı, Didim İlçe Gençlik Kolları 6. Olağan kongresinde yaptığı konuşmada “Ak Parti gençlerin önünü açmakta öncü olmaya devam ediyor. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın takdiri ile gençleri önümüze aldık.” Dedikten sonra “CHP İlçe Başkanı sosyal medyada yaptığı paylaşımda ‘biz seçime hazırız’ dedi. Biz sadece bugün değil Cumhur İttifakı olarak her daim seçime hazırız. Didim medyası geçtiğimiz hafta topyekun Didim Devlet Hastanesi üzerinden bize yüklendi. Taleplerinde haklılar. Didim Devlet Hastanesinin ihalesi yapıldı. 10-15 gün içerisinde yer teslimi yapılacak ancak CHP’nin vaatleri ne olacak?” dedi.
AKP Didim İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak seçilen Melike Vela’nın yeni yönetimi Ayşegül Eser, Tuna Özdemir, Damla Erikçi, Osman Karababa, Rabia Canseven, Ayşegül Nazlı, Turan Yeler, Hamza Kömürcü, Mustafa Baykaya, Hakan Görken, Kezban Karababa, Sami Durbak, İbrahim Gün., Abdulkadir Saygın, Oğuzhan Gümüş, Hakan Can ve Ahmet Cemil Kapar’dan oluşuyor.