Londra’yı Didim’e Getirecekler


Tavşanburnu Orman Kampında düzenlenen Mini Londra Dil Kampı ile Didim’e gelen Revolition Dil Okulu öğrencileri kamp alanı içinde Londra’ sokağı oluşturarak hem dil eğitimi görecekler hem de tatil yapacaklar. İstanbu

 Paylaş


Tavşanburnu Orman Kampında düzenlenen Mini Londra Dil Kampı ile Didim’e gelen Revolition Dil Okulu öğrencileri kamp alanı içinde Londra’ sokağı oluşturarak hem dil eğitimi görecekler hem de tatil yapacaklar.
İstanbul merkezli eğitim okulu olan Revolition’un kurucusu olan Sinem Cevahir Kural her yıl farklı projelere imza attıklarını, bir çok yurtdışı eğitim kampını projelendirdiklerini, bu yıl Didim’de 3 okulla birlikte 450 kişilik bir kamp planladıklarını ancak seçimlerin ve ertelenen üniversite sınavlarının bu planı bozduğunu ancak yine de yaklaşık 40 öğrenci ve 3 eğitimci ile kampa başladıklarını, Didim’den de katılacak olanlarla bu sayının artmasını umduklarını belirtti.
10 gün sürecek olan kamp boyunca Mini Londra sokağı oluşturup burada yalnızca İngilizcenin konuşulduğu, İngilizce Drama eğitimi, yanı sıra yine İngilizce film gösterimler ve karooke yapacaklarını söyledi ve kendi kurumları tarafında başlatılan ve uzun soluklu bir proje olan Mini Dil Kamplarında “Dilin bir ders değil bir iletişim aracı” olduğu fikrinden yola çıkıldığını belirtti.
Japon bir eğitimcinin de katıldığı kamp için Didim Belediyesinin kendilerine destek olduğunu da belirten Sinem Cevahir Kural Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay’a da teşekkür etti ve “bu sene seçimlerden dolayı ertelenen bu proje önümüzdeki yıl daha yoğun bir katılımla yapılacak” diyen Kural: “Kamp alanına önceki günden itibaren katılımlar sürüyor. 11 Temmuz 2018 günü (Bugün) saat 17’de açılışını yapacağız, Didim’deki dil okullarının öğrencileri ve Didimli öğrencilerin de bizimle iletişime geçmelerini bekliyoruz” dedi.


Tavşanburnu, Orman, Kampında, düzenlene