Liseli Gençler Hızlı Başladı


Didim’de 16 Kasımda Didim İmam Hatip Lisesini 3-1, 22 Kasım’da da Turizm Meslek Lisesini 1- 0’lık skorla yenerek Liselerarası futbol turnuvasında Didim birinci olan  Didim Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Futbol  ta

 Paylaş


Didim’de 16 Kasımda Didim İmam Hatip Lisesini 3-1, 22 Kasım’da da Turizm Meslek Lisesini 1- 0’lık skorla yenerek Liselerarası futbol turnuvasında Didim birinci olan Didim Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Futbol takımı Aydın’da yapılan Liseler arası futbol turnuvasına galibiyetle başladı.

Önceki gün Çin'e Madran Anadolu Lisesi ile yaptığı ilk karşılaşmada ilk yarıda dakika 23.’te Barış’ın ikinci yarıda 63. dakikada Doğukan’ın attığı gollerle. Çine ekibini 2-0 yenen liseliler bölgede adlarından söz edilip dikkatleri üzerlerine çektiler.
Aydın Liseler Arası Futbol Turnuvası’nda spor meslek liseleri ile de yarışacak olan Didim takımının yarı finale çıkmak için yarın (7 Kasım 2018) Aydın Mimar Sinan Endüstri Meslek Lisesi ile karşılaşacak.
Didim’den bir takımın bu turnuvada yarı finale çıkmasının ardından finalde karşılaşacağı takımları da yenmesi halinde Aydın şampiyonu olarak Türkiyedeki liseler arası futbol turnuvalarında Didim’i temsil etme hakkı kazanacaklar.

Didim’