Kültür ve Sanat Atölyesi Kapılarını Yeni Sezon İçin Açtı


Didim Belediyesi’nin sosyal sorumluluk projesi kapsamında açtığı Kültür ve Sanat Atölyesi 2018-2019 yılı kurs dönemi için kapılarını kursiyerlere açtı. Didim Belediyesi eğitmenleri tarafından ahşap boyama, takı

 Paylaş


Didim Belediyesi’nin sosyal sorumluluk projesi kapsamında açtığı Kültür ve Sanat Atölyesi 2018-2019 yılı kurs dönemi için kapılarını kursiyerlere açtı.
Didim Belediyesi eğitmenleri tarafından ahşap boyama, takı tasarım, dikiş, resim, iğne oyası ve seramik gibi branşlarda ücretsiz eğitimin verildiği kursların yeni sezon açılışı gerçekleştirken, açılışa Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay, CHP ilçe Kadın Kolları Başkanı Figen Çakmakgil, kurs eğitmenleri, kursiyerler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Açılışta konuşan Belediye Başkanı Deniz Atabay Sanat Atölyesi’nin sosyal sorumluluk projesi kapsamında hayata geçirildiğini belirtti. Atabay “ Burası gönül birliğiyle devletin imkanıyla halkın buluşup ortaya bir şeyler koyacağı sosyal sorumluluk projesidir. Asla ve asla bu kurumun ve bu birlikteliğin içerisine siyasetin girmesini istemiyorum” dedi. Atabay konuşmasının devamında ilçeye yeni gelen birçok insanın olduğunu söyleyerek “ İlçemize yeni gelen birçok arkadaşımız vardır. Onların ilçe ile entegre olmasının en kolay yolu, bu tür kurslara katılarak hem kültür sanat bölümünde kendisini geliştirmek, hem de insanlarla burada sosyal faaliyetlerde bulunmaktır.” İfadelerine yer verdi.