reklam alanı

Koçak "Aydın Halkı 3 dönemdir sandıkta cevabını veriyor"


AKP Aydın Milletvekili Metin Yavuz’un, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ile ilgili kullandığı skandal sözlere bir tepki de CHP Didim İlçe Başkanı Nurettin Koçak’tan geldi. Koçak, Çerçio

 Paylaş


AKP Aydın Milletvekili Metin Yavuz’un, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ile ilgili kullandığı skandal sözlere bir tepki de CHP Didim İlçe Başkanı Nurettin Koçak’tan geldi.
Koçak, Çerçioğlu’na skandal sözlerde bulunan Vekil Yavuz’a “Aydın halkı 3 dönemdir sandıkta cevabını veriyor bundan sonrada verecektir” ifadelerine yer vererek yazılı açıklama da bulundu.
Koçak’ın yaptığı yazılı basın açıklaması ise şu şekilde;
Aydın Büyük Şehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na mesnetsiz söylem ve hakaretvari orada burada dedikodu mahiyetine konuşacağınıza, Sayın Metin Yavuz siz Aydın için ne yaptınız, icraatlarınızı söyleyin de anlayalım.
Ben anlatayım, Kulağınızı açıp dinleyiniz

Sayın Metin Yavuz.

1-Didim Cemevinin tapusunu Seçim bitince Nisanın ikinci haftasında ben vereceğim diyerekten, Seçimde sahte cemevi tapusu dağıttın ama iki nisan geçti sonuç, yalan beyan. Bekliyoruz neden gerçek tapuyu vermiyorsun?

2-Didim Abalı kavşağından, Dalyan’a kadar olan, karayollarına ait yol sözünüz ne oldu.

3-Altınkumdaki vakıflar arazisi neden Millet bahçesi veya park yapmıyorsunuz?

4-Özelleştirme idaresi Didim’in bir çok arazisini satışa çıkardı, yani Didimlilerin hakkını niçin korumuyorsun. Satışları durdurmuyorsun?

5-İşletme ruhsatı olmayan kaçak otelin açılışına katılıp, açılış kurdelesini niçin kesiyorsun?

6-Hastahane temeli ne zaman atılacak ve neden 150 yatak degilde,75 yataklı.

7-Denizimizin filtresi olan, deniz patlıcanı avını yasaklamıyorsunuz?

8-Aydın pamuk üreticisinin, daha pamuklarını tarladan toplamadan, Yunanistan pamuğunu ithal ederek, kendi çiftçimizi neden ezdiriyorsunuz?

9-Ne olacak bu Aydın havaalanın durumu?

10-Ne olacak Aydın-Denizli otoyolu?

Aydın için ilçe, ilçe turist gibi gezmekten ve boş vaatlerden başka ne yaptınız? Koca bir hiç...
Aydında yerel seçimlerde sandıkta sizi Aydın halkı hezimete uğrattı, bu koca hiç için ve her yerde halkın takdirini alan Sayın Başkanımız Özlem hanıma bir hanımefendiye, bir anneye çirkin söylemlerde bulunuyorsunuz?
Sizin bu hadsizliğinizi, Aydın Halkı 3 dönemdir sandıkta cevabını veriyor, bundan sonrada verecektir.