Kılıç, Yenihisarspor Teknik Ekibinde


Didim Gücü Gençlik ve Spor Kulübü, Kulüp Başkanı ve Teknik Sorumlusu olan ayrıca Altınordu Didim Futbol Okulu Sorumlusu Ferhat Kılıç, Yenihisarspor’un antrenörü oldu. Yardımcı antrenörlüğü ise; Osman Kırkıl, A

 Paylaş


Didim Gücü Gençlik ve Spor Kulübü, Kulüp Başkanı ve Teknik Sorumlusu olan ayrıca Altınordu Didim Futbol Okulu Sorumlusu Ferhat Kılıç, Yenihisarspor’un antrenörü oldu. Yardımcı antrenörlüğü ise; Osman Kırkıl, Ali Rıza Durmaz, Haydar Kileci ve Muhammet Kocakaya yapacak.
Kılıç: Hedefimiz Şampiyonluk
Kılıç, 1 sezon için anlaşma yaptıklarını belirterek konuşmasına başladı.
Kılıç “Yaklaşık 3 haftadır antrenmanlara başladık. 4 Eylül Çarşamba günü resmi olarak anlaştık. Hedefimiz şampiyonluk olarak belirlendi. Grubumuzda Acarlar, Germencik Belediye, Kuşadası 1923 gibi toplamda 3 grup var. biz birinci grup olarak ediyoruz. Bizim görevimiz A takım teknik sorumluluğu. Şu an için iyi bir takım kuruldu. Sadece uyum sürecimiz devam ediyor. Bu uyum sürecinden sonra şampiyonluğu bekliyoruz. 1 sezon olarak anlaşma yaptık ama daha sonra ki yıllarda da devam etmek istiyoruz, bu durum da başarıya endeksli. Biz çalışma anlamında hiçbir farklılık göstermiyoruz. Performans ölçüm cihazlarımızla testler yapıyoruz” dedi.
“Başarı ekip olmakla başlar”
Kılıç her zaman ekip olmanın önemini savunurken ekibinde bulunan yardımcı antrenörleri de tanıttı. “Yardımcı antrenör arkadaşlarım; Osman Kırkıl, Ali Rıza Durmaz, Haydar Kileci ve Muhammet Kocakaya. Her zaman için çalıştığım takımlarda da şu an çalıştığım kulüpte de her şeyin başında ekip geliyor. Başarı istiyorsanız ekip olmak gerekiyor. Bizlere özellikle Yenihisar Spor Kulübü Başkanı Abdullah Engil ve Başkan Yardımcımız Günay Tıkkın, yöneticilerden Tarık Pelit çok yardımcı oluyor.