Kalp Krizi Geçiren Başkan Sonsuzluğa Uğurlandı


Didim’de gece yarısı geçirdiği kalp krizi sonucu hayata gözlerini yuman Yenihisarspor Kulübü Başkanı ve CHP Didim ilçe yönetim kurulu üyesi Ünal Bulut (57) sonsuzluğa uğurlandı. Bulut için Didim Merkez Camii’de c

 Paylaş


Didim’de gece yarısı geçirdiği kalp krizi sonucu hayata gözlerini yuman Yenihisarspor Kulübü Başkanı ve CHP Didim ilçe yönetim kurulu üyesi Ünal Bulut (57) sonsuzluğa uğurlandı.
Bulut için Didim Merkez Camii’de cenaze töreni düzenlendi. Törene Ak Parti Didim ilçe Başkanı Maşallah subaşı, CHP Didim ilçe Başkanı Nurettin Koçak, Belediye başkan yardımcısı Ahmet Yılmaz, CHP’den belediye başkan aday adayı, Sami Yalçın, Haydar Pınarbaşı ile çok sayıda CHP’li katıldı. Törende Yenihisarspor kadrosu da eksisiz hazırda bulundu.
Cenaze namazı kılınan Bulut’un tabutunun üstüne Yenihisarspor’un forması konulduğu gözlemlenirken, aile üyeleri ve yakınları tarafından taziyeler kabul edildi. Merkez Camii’de müteakiben kılınan cenaze namazının ardından gözyaşlarıyla ebediyete uğurlanan Ünal Bulut’un naaşı, Didim Mezarlığı’nda toprağa verildi.