Kalecilere Özel Antrenman


Didim Belediyespor başlayacak lig önceki kadrosuna kattığı iki yeni kaleci ve  geçtiğimiz sene Didim Kalesini koruyan Mesut ile birlikte takımdan ayrı çalışıyor. Teknik Direktör Egemen Urhan’ın yardımcılarınd

 Paylaş


Didim Belediyespor başlayacak lig önceki kadrosuna kattığı iki yeni kaleci ve geçtiğimiz sene Didim Kalesini koruyan Mesut ile birlikte takımdan ayrı çalışıyor.

Teknik Direktör Egemen Urhan’ın yardımcılarından olan Mehmet Özdemir denetiminde çalışan kaleciler dün sabah antrenmanında kondisyon ve teknik çalışmalarını aralıksız sürdürdü.
Kalecilerin performanslarını değerlendiren Mehmet Özdemir Afyon Kampı öncesi ve sonrasında yapılan hazırlık maçlarında alınan skorların Didim Belediyespor kalesinin gole kapalı olmasının da büyük katkısı olduğunu söyledi.
Tecrübeli kaleci Mesut Akın geçtiğimiz yıl gösterdiği tecrübesine ve kondisyonuna yeniden kavuştu, öte yandan yeni katılan Karacabey Birlik Sporlu kaleci Ali Tokat ve 18 yaşındaki genç kaleci Çorum Belediyespor’dan bu sezon takıma katılan Enes Çapar’da topa müdahalesi ve kurtarışları ile göz doldurmaya devam ediyor.
Kaleci antrenörlüğü görevini üstlenen Mehmet “ bu sezon güçlü ekipler karşısında oynayacağız dolayısıyla kalede büyük rekabet olacak. üç file bekçisinin de ulaştıkları performansla bu sezon Didim kalesini büyük fedakarlıklarla koruyacaklar, olağan üstü bir çalışma temposunda verdiğim eğitimlerin karşılığını göreceğimi biliyorum ve gençlere güveniyorum, antrenmanlara başladığımız günden bu yana Didim Belediyespor kalesinin gole kapalı olacağı inancım daha da güçlendi, takımla birlikte bu sene ligde başarımız için bundan sonraki görev birazda taraftarlarımıza düşüyor, iki tane hazırlık maçımız var bu maçlarda kendilerini tribünlerde görmek istiyoruz.” Dedi.

Didim, Be