Kadri Kabak Didim Ticaret Odası’nı da Ziyaret Etti


Didim’de  bir dizi ziyarette bulunan İş-Kur Genel Müdür yardımcısı Kadri Kabak beraberinde İŞKUR Aydın İl Müdürü Rahmi Terzi, İl Müdür Yardımcısı Nazmi Yaman ve Söke Hizmet Merkezi Müdürü Tuncay Özdemir

 Paylaş


Didim’de bir dizi ziyarette bulunan İş-Kur Genel Müdür yardımcısı Kadri Kabak beraberinde İŞKUR Aydın İl Müdürü Rahmi Terzi, İl Müdür Yardımcısı Nazmi Yaman ve Söke Hizmet Merkezi Müdürü Tuncay Özdemir ile Didim Ticaret Odasına misafir oldu.
Geçtiğimiz hafta sonunu Didim’de geçiren Kadri Kabak’ın Oda ziyaretinde ev sahipliğini Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Üstündağ, Başkan Yardımcısı Mehmet Urgancı ve Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Vela yaptı.
Genel Müdür yardımcısı Kadri Kabak ziyarette, Didim Ticaret Odasının verdiği İŞKUR hizmetleri, başarılı işbirlikleri ve eğitim alanında gerçekleştirilen ortak çalışmalar için teşekkür etti.
Genel Müdür Yardımcısı Kadri Kabak, geçtiğimiz yıl gerçekleşen İstihdam seferberliğinin çok başarılı bir şekilde tamamlandığını, ülkeye kazanımı büyük olduğunu belirterek, bu süreci tüm bileşenler alnının akıyla tamamladı, dedi. “Bunu büyük oranda özel sektör gerçekleştirdi. Odalarımız da çok başarılı bir iş ortaya koydu. Bu vesile ile sizin şahsınızda tüm Odaları tekrar tebrik ediyoruz” dedi. Bu başarıdan sonra ikinci faz için hazırlıklara başlandığını, Çok yakında tekrar çalışmalara başlanacağını belirtti. Ekonomide 2018 yılı hedefleri çok büyük diyen Kadri Kabak, Ekonomi büyüdükçe pasta büyüyecek herkesin pastadan aldığı pay büyüyecek, dedi.
Didim Ticaret Odası Başkanı Şaban Üstündağ da “üyelerimiz için önemli kolaylıklar sağlayan bu işbirliği için biz de çok teşekkür ederiz, Didim’e kalıcı bir ofis açılması, Söke’deki gibi bir hizmet merkezi müdürlüğü kurulması gerektiğine inanıyoruz” diyerek bu konuda Genel Müdür yardımcısı Kadri Kabak’tan destek beklediklerini belirtti.
İlçe ve ülke ekonomi konusunda fikir alışverişinde bulunulan ziyarette; İlçe turizmi, Didim’in gelişimi, ilçemizin diğer turizm beldelerine göre avantajları konuşuldu. Bu yıl Turizmdeki iyimser durum sayesinde çok güzel bir sezon beklendiği belirtildi.
Şaban Üstündağ “Zor bir dönem atlatılıyor. Hazırlık aşamasında olan Teşvik paketleri, ekonomik paketler ile yeniden avantajlar sağlanarak bu süreçten hızla çıkılacağına inancımız tam” dedi.
Ziyarette ayrıca yaklaşan Oda seçimleri konuşuldu. Başkan Üstündağ ve Oda Yönetim Kurulu Üyeleri misafirlerine seçim süreci hakkında bilgiler verdi.
Ziyaret sonunda Başkan Şaban Üstündağ, adı Ak Partiden belediye başkanlığına adı geçen İş Kur Genel Müdür Yardımcısı Kadri Kabak’a günün hatırasına hediye taktim etti.