Kaçak İçki Satıcısı Yakalandı


Aydın Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada Didim Emniyet Müdürlüğü yaptığı denetimlerde bandrolsüz içki sattığı tespit edilen bir işyerinden 132 şişe çeşitli marka içki yakalandı.  Didim İlçe E

 Paylaş


Aydın Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada Didim Emniyet Müdürlüğü yaptığı denetimlerde bandrolsüz içki sattığı tespit edilen bir işyerinden 132 şişe çeşitli marka içki yakalandı.
Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince; İlçe genelinde kaçak içki satışı ile ilgili yapılan denetimlerde, faaliyet gösteren bir işyerinde çeşitli markalarda toplam 132 şişe bandrolsüz kaçak içki ve 1 adet ruhsatsız av tüfeği ile bu tüfeğe ait 63 adet av tüfeği fişeği ele geçirilmiş, işyeri sahibi H.C.Ş. isimli şahsa 5607 Sayılı Kanuna Muhalefet suçundan işlem yapılmış.
Cezaevinden Adam Kaçırdı Didim’de Yakalandı
Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri yaptıkları denetimler sırasında; “Vergi Usul Kanununa Muhalefet, Hükümlü Ve Tutuklunun Kaçması Ve Kamu Kurum Ve Kuruluşlarındaki Eşya Hakkında Hırsızlık” suçlarından aranması olan, E.Y. isimli şahıs yakaladı. E.Y. sevk edildiği adli mercilerce tutuklandı.