Jeoloji Semineri Efelerde Yapılacak


Aydın Jeoloji Mühendisleri Odası, Jeofizik Mühendisleri Odası İnşaat Mühendisleri Odası ve Efeler Belediyesi işbirliği ile Zemin Problemleri, Islah Uygulamalar ve Kontrol Yönetmeliği semineri verilecek. Hacettepe Üniver

 Paylaş


Aydın Jeoloji Mühendisleri Odası, Jeofizik Mühendisleri Odası İnşaat Mühendisleri Odası ve Efeler Belediyesi işbirliği ile Zemin Problemleri, Islah Uygulamalar ve Kontrol Yönetmeliği semineri verilecek.

Hacettepe Üniversitesinden Prof. Dr. Ergun Tuncay, Adnan Menderes Üniversitesinden Dr. Selman Sağlam, Sıtkı Koçman Üniversitesinden Yrd. Doç Altuğ Saygılı, Enar Mimarlıktan Hüznü Korhan Özalp, Kalyon Guruptan Jeofizik Mühendisi Eftal Gökçe SRC Mühendislikten Jeofizik Mühendisi Tayfun Özdemir, Enar Mimarlıktan Jeoloji Mühendisi Salih Birçek ve Limtaş İnşaat firmasından İnşaat Mühendisi Mustafa Şallı'nın konuşmacı olarak katılacakları seminerde meslekteki yeni gelişmeler ve teknikler ile kontrol yöntemleri uygulamalı olarak gösterilecek.
Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan'ın da katılacağı seminer Aydın Serbest Muhasebeciler ve Müşavirler Odası konferans salonunda 16 Mart 2018 günü Saat 9,30'da başlayacak.
Didim'deki çok sayıda mühendisinde bu seminere ilgi göstermesi bekleniyor.

Aydın, J