Jeoloji Mühendisleri İftarda Biraraya Geldi


Jeoloji Mühendisleri Odası Aydın İl Temsilciliği üyelerine Keyif Bahçesinde iftar yemeği verdiler. Geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğine yaklaşık 100 jeoloji mühendisi ve ailelerin katılımı ile gerçekleşti.&nbs

 Paylaş


Jeoloji Mühendisleri Odası Aydın İl Temsilciliği üyelerine Keyif Bahçesinde iftar yemeği verdiler. Geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğine yaklaşık 100 jeoloji mühendisi ve ailelerin katılımı ile gerçekleşti.
Ney ve gitar eşliğinde jeoloji ailesi iftar yemeğinde ramazan ayının bu son günlerinde birlik ve beraberlik örneği sergilediler.
Jeoloji Mühendisleri Odası Aydın İl Temsilcisi Hasan Kuru, geçtiğimiz ay yapılan genel kurulda üyelerin teveccühü ile yeniden başkan seçildiğini tüm üyelere kendisine güvenoyu vermelerinden dolayı teşekkür etti ve “oda olarak geleneksel hale gelen iftar yeMeğinde memleket meseleleri ve güncel stresten kurtulup sakin bir ortamda sohbet edebildik. Güzel bir gece geçirdik, Üyelerimizin bayramını da şimdiden kutlar sağlıklı bir yaşam dilerim” dedi.