İyi Parti olduğu dile getiren Köşk halkımızdan 24 Haziran için tam destek aldık


Genel Başkanlığını Meral Akşener’in yaptığı İyi Parti kuruluşuyla birlikte ses getiren çalışmalar yapmaya başlamıştı. Alınan Seçim kararı ile bu çalışmalarına hız veren İyi Partililer Aydın’nın tüm il

 Paylaş


Genel Başkanlığını Meral Akşener’in yaptığı İyi Parti kuruluşuyla birlikte ses getiren çalışmalar yapmaya başlamıştı. Alınan Seçim kararı ile bu çalışmalarına hız veren İyi Partililer Aydın’nın tüm ilçelerini en az 2 sefer ziyaret ederek halkın sorunlarını dinliyor parti programını anlatıp İyi Parti iktidarında neler yapacaklarını projelerini anlatıp halkın yerel sorunlarının neler olduğunu tespit edip yerel bazda projeler de hazırlıyorlar.
Didim’de yaşayan İyi Parti Milletvekili Aday Adayı Atila Avlayıcı önceki gün Köşk ilçesinde önce İlçe başkanı Gülşah Özcan’ı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı ve kendisinin yaptığı görüşmeler ve halkın değerlendirmelerini anlatıp Aydın genelinin değerlendirmesini yaptıktan sonra ilçenin sokak ve caddelerinde vatandaşla konuşmaya çıktılar.
İyi Parti Köşk İlçe Başkanı Gülşah Özcan vatandaşlara esnaf ziyaretlerinde Kasap, Manav, Kahvene, fotoğrafçı esnafını gezerek Meral Akşener’in selamını ilettiler ve 25 Haziran sabahında nasıl bir Türkiye düşündüklerini anlattılar.
Köşk İlçe Başkanı Güişah Özcan kendi iktidarlarında yapacaklarını şöyle anlattı: “Ülkemiz gerek coğrafi gerekse iklim göstergeleri yönünden çok çeşitli tarım ürünlerinin yetiştirilmesine uygun bir konumdadır. Ancak ülkemizdeki üretim tekniklerinin geriliği, tohum, gübre, ilaç gibi sanayi ürünlerinin tekelleşmesi sonucu fiyatlarının yükselmesi ve uygulanan ekonomi politikalarının yanlışlığı nedeniyle tarım konusunda özellikle son on yılda ülkemiz önemli ölçüde geride kalmış ve dışa bağımlı hale gelmiştir” dedi ve İyi Parti iktidarında ilk önce, “tüm arazilerin elden geçirilerek, toprak analizlerinin ve su kaynaklarının kontrolünün yapılacağını, sonra tüm Türkiye’de tarımın yapılması sürekli hale getirileceğini, bunun için bölgelerde parsellerin tapulaştırılması, işletim ölçeğinin büyütülmesi, sulama ve tarla içi geliştirme hizmetlerine yönelik alt yapı hizmetleri ile ilgili olarak etkin ve yerinde mühendislik uygulamaları kısa sürede tamamlayacaklarını “ söyledi.
İyi Parti’den Milletvekili Aday Adayı olan Avlayıcı da Köşk ilçesinde kasaplık yapan bir esnafla görüşürken İyi Partinin hayvancılıkla ilgili düşüncelerini anlattı.
Avlayıcı, “ İyi Parti iktidarında, ülke ekonomisine önemli katkıları olan başta büyükbaş ve küçükbaş hayvancılık, kümes hayvancılığı, ipek böcekçiliği, arıcılık ve balıkçılık desteklenecek, tüm çiftçilerin hayvancılık ile ilgili teşvik edilmesi için hayvan başına özel teşvik
kapsamları oluşturulacak. Tarımla uğraşan çiftçinin minimum seviyede hayvancılık ile de uğraşması teşvik edilecek. Hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımızın sürekli eğim ile bilinçlendirilmesi sağlanacak. Tarımda olduğu gibi hayvancılıkta da son teknoloji kullanılacak, Türkiye’deki tüm hayvanlar anlık kontrol edilecek. Gezici ekipler kurularak her türlü kontrol ve geliştirme sağlanacak. Hayvancılık sektörüne girmek isteyenlerin 10 yıllık üre

Genel Ba