İyi parti “daha yeni başlıyor”


24 Haziran seçimleri ve referandum ’un ardından beklediği başarıyı bulamayan İyi Parti’de genel başkanlık krizinin çözülmesinin ardından taşradaki  bir çok  yönetim kurulları yeni görev almak isteyenler

 Paylaş


24 Haziran seçimleri ve referandum ’un ardından beklediği başarıyı bulamayan İyi Parti’de genel başkanlık krizinin çözülmesinin ardından taşradaki bir çok yönetim kurulları yeni görev almak isteyenlerin önünü açmak için istifalarını vermiş partinin yeniden inşası çalışmaları başlamıştı.
Aydın il başkanlığının istifasını genel merkeze ulaştırmasının ardından geçtiğimiz günlerde Didim ilçe yönetim kurulu üyeleri de istifalarının Aydın il başkanlığına ulaştırdı.
Yeniden atama yoluyla belirlenecek yönetim kurulları önümüzdeki haftadan itibaren başlayacak.
İyi Parti Didim İlçe Başkanı Halil Başaran istifaların yanlış anlaşılmamasını diledi ve İyi Partide siyaset daha yeni başlıyor kimse kaygılanmasın mesajı verdi.
Başaran “Genel Merkezimizin "Daha yeni başlıyoruz" sloganı gereğince yaklaşan yerel seçimlere daha güçlü bir teşkilatla hazırlanabilmek amacıyla ve il başkanımıza rahat bir çalışma ortamı oluşturabilmek için görevlerimizden ayrılıyoruz. Bilinmelidir ki Didim İlçe teşkilatı İl Başkanlığımızın ve Genel Merkezimizin her zaman yanındadır. Ancak yeniden başlarken Halil Başaran olarak hiçbir göreve talip değilim ve yeni yönetimde yer almayacağım. Ancak siyasi yaşamıma İyi partide devam edeceğim, yeni gelecek olan yönetim kurlu üyesi arkadaşlarıma başarılar diliyorum ve biliyorum ki İyi Parti Didim’e ve Türkiye’ye iyi gelecek”

24, Haziran, seçimleri, ve, referandum, ’