İngilizlerden Kaymakam Türköz’e veda


İngiliz vatandaşlardan oluşan Didim Glee Club Tiyatro Topluluğu, İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan 2020 yılı mülki idare amirleri atama kararnamesi ile Karabük’ün Safranbolu ilçesine tayini çıkan Didim Kay

 Paylaş


İngiliz vatandaşlardan oluşan Didim Glee Club Tiyatro Topluluğu, İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan 2020 yılı mülki idare amirleri atama kararnamesi ile Karabük’ün Safranbolu ilçesine tayini çıkan Didim Kaymakamı Mehmet veda etkinliği düzenledi.

Altınkum Yalı Caddesi üzerinde bulunan Topkapı Restoran’da düzenlenen veda etkinliğinde, Didim Glee Club Tiyatro Topluluğu Mehmet Türköz’e yeni görev yerinde başarılar dileyerek, teşekkür plaketi ve hediye takdim edildi.
Kaymakam Türköz, Didim’de görev yaptığı süre içerisinde Didim Glee Club Tiyatro topluluğu ile güzel işler yaptıklarını belirterek “Veda etkinliği düzenleyen Didim Glee Club Tiyatro Topluluğuna teşekkür ediyorum. Didim’e İlçe Kaymakamı olarak tayini çıkan Halil Avşar’a topluluk ile bilgileri de verdim. Bu süreçten sonra hep birlikte güzel işlere imza atacağınıza inanıyorum. Didim’e verdiğiniz katkılardan dolayı tekrar teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.


İngiliz