İmam Hatip Okullarının Açılışını Cumhurbaşkanı Erdoğan Yapacak


9 Şubat günü Aydın’a gelecek olan Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz yıl eğitime başlayan Didim İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesinin de içinde olduğu 12 okulun açılışını da topluca yapacak. Seçim çal

 Paylaş


9 Şubat günü Aydın’a gelecek olan Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz yıl eğitime başlayan Didim İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesinin de içinde olduğu 12 okulun açılışını da topluca yapacak.
Seçim çalışmaları için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Aydın’da meydan konuşması yapacak ve ardından 12 okulun açılışını yapacak.
Buna göre eğitime başlanan Efeler Aliya İzzet Begoviç İlkokulu, Adnan Menderes Anadolu İmam Hatip Lisesi, Dalama Çok Programlı Lisesi, Didim’de bulunan Anadolu İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulu ile inşaatı biten ancak henüz eğitime açılmayan Efeler’deki Kadıköy Turizm Meslek Lisesi ve Kızılcaköy İlkokulu, Kuşadası Çok Programlı Lisesi, Germencik İmam Hatip Ortaokulu ile inşaatının bu ay içinde tamamlanması beklenen Köşk Sarıçam İlkokulu, Kızılcaköy ilkokulu ve Kıran İlkokulu'nun resmi açılışlarını Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçekleştirecek.