Erol Yıldız

Tüm Yazıları


İçimiz dışımız GDO oldu

  • 21 Mart 2018 Çarşamba


Hadi bakalım buradan yakın. Her şey aleni oldu artık. Gözümüzün önünde milletin genlerini yok ediyorlar ve geleceğimizle oynuyorlar. Bu konuyu defalarca yazdım çizdim ama kimsenin umurunda olmadı. Diyorum ki, yediklerimizin büyük bölümünde GDO’lu ürünler var. Bunun ispatına artık gerek yok. Her şey meydana çıktı. Biliniyor. Buna rağmen ben hala bunları tüketip bir yandan da biat kültürüne uyacağım diyenlere hakikaten diyecek sözüm kalmadı.

Zeytinin neden bu hale getirilmek istendiğini defalarca bahsettim. Geçmişi araştıranlar görecektir ki, bu tamamen çok uluslu ülkelerin bize attığı ve halen atmakta olduğu bir kazıktır. Peki şu anda piyasada satılan bir çok üründe ne var bilen var mı? Öyle bir biliyorsunuz ki, sadece laf konduramıyorsunuz. Halbuki size dokunuyor da, siz hala çocuklarınızı torunlarınızı hiçe sayıp, sırf kendi çıkarınız için göz yumuyorsunuz.
Çok tükettiğiniz ürünlerin arkalarındaki yazıları alıp okumanızı istiyorum. İçerisinde bol miktarda trans yağlar, günümüzün modası olan palmiye yağı bulunuyor. Mis gibi kendi yağımız dururken, memlekette onca ekime müsait arazimiz boşta beklerken, tarım öldürüldü. Artık can bile çekişmiyor. Konya ovasından, Ardahan’a, Muş ovasından Söke ovasına kadar bir çok ekilecek yer varken, tarım ayaklar altına alınıyor. Bununla bitmeyip, garibanın sofra dostu zeytine dil uzatılıyor. Hatta bazı kendini bilmezler, orucunu bozduğu ve Allah’ın onlara verdiği nimet olan Zeytin’i Yahudi meyvesi diyerek insanların yememesini telkin ediyor. Halbuki, zeytin ve zeytin yağının sağlığı için ne kadar faydalı olduğunu bir bilse, başta kendisi itiraz edecek. Utanın be ne diyeyim ben size.
Gelecekte palmiye yağı ile tükettiğimiz ürünler nedeniyle genlerimiz değişecek. Zaten amaç memleketin altını üstüne getirmektir. Savaş sadece silahla olmuyor. Psikolojik savaş vererek, beynimizle oynuyorlar. Henüz genç yaşlarda düşünme kapasitesinde gerilemeler ortaya çıkıyor. İnsan ayrımı kesinlikle yapmam. Yapanlara da aslında kızarım ama, başta bu ülkenin çıkarları için geçmişte savunuculuğunu yapan Sayın Bahçeliye sormak gerekiyor. Aslında herkese sorulması gerekir de, Sayın Bahçeli burada çok daha önemli bir kişi. Neden mi? Önemli çünkü, Türklüğün ne olduğunu, nasıl bir nesle dayandığını ondan iyi bilecek yok. Partisinin genlerinde var. Eğer partisi ve onun değerleri içinde yer alan ülküsüne inanıyorsa, Türk nesline yapılan bu gıdalarla onu yok etmeye çalışan emperyalistlere dur demesi gereken en başta kişidir. Yoksa bu gıdalarla Türk nesli yok edilecek. Amaç şimdi buna çıkmıyor mu? Gelişmiş ülkelerde palmiye yağının yasak olduğu ülkelerin başında Amerika geliyor. Bu yağı kendileri kullanmıyorlar. Nedeni ortada. En büyük ırk Amerikan ırkıdır diyerek, ırkçılığın en zirvesini yapanlar, başka ülkelere ise yaptıkları bu oyunla elini maşalarla dokundurarak hayatımızı çürütüyorlar. Her şey ortada.