Huzur Evi Sakinleri 2019 Yılına Erken Girdi


Cumhuriyet Halk Patisi Didim İlçe Gençlik Kolları Didim’de bulunan Yaşlı Bakım Huzur Evine, yeni yıl dolayısıyla müzikli bir eğlence programı düzenlendi. CHP Didim İlçe Gençlik Kolları yılbaşına az bir süre ka

 Paylaş


Cumhuriyet Halk Patisi Didim İlçe Gençlik Kolları Didim’de bulunan Yaşlı Bakım Huzur Evine, yeni yıl dolayısıyla müzikli bir eğlence programı düzenlendi.
CHP Didim İlçe Gençlik Kolları yılbaşına az bir süre kala huzurevi sakinlerini unutmadı. Didim Yaşlı Bakım Huzurevi'nde kalan yaşlılar için unutulmaz bir eğlence programı organize eden CHP’li gençler, huzur evi sakinleri ile birlikte yeni yıl coşkusunu paylaştı. Yılbaşı programı kapsamında düzenlenen eğlenceli organizasyon müzikli konserle başladı. Konser sırasında Didim Halk Oyunları Gençlik ve Spor Kulübü Derneği'nin kursiyerleri sahne alarak, halk oyunları ve dans gösterileri sergilerken, oyunlara huzurevi sakinleri ve yakınları da eşlik ederek gönüllerince eğlendi.
Didim Yaşlı Bakım Huzurevi’nde düzenlenen yılbaşı eğlence programına CHP Didim İlçe Başkanı Nurettin Koçak, CHP Didim İlçe Kadın Kolları Başkanı Figen Çakmakgil ve CHP Didim İlçe Gençlik Kolları Başkanı Süleyman Çulha ile çok sayıda vatandaş katıldı.