reklam alanı

Her çocuk vazgeçilmezdir


Didim İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Akdemir, Didim Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa yapılacak olan “Her Çocuk Vazgeçilmezdir “ projesinde görev alan öğretmenler ile birlikt

 Paylaş


Didim İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Akdemir, Didim Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa yapılacak olan “Her Çocuk Vazgeçilmezdir “ projesinde görev alan öğretmenler ile birlikte İlçe Kaymakamı Halil Avşar’ı makamında ziyaret etti.
Projede görevli öğretmenler tarafından Kaymakam Halil Avşar’a yapılacak proje hakkında sunum yapıldı. Öğrencilerin akademik, kültürel, sosyal başarılarını, çevreye duyarlılığını artırmak, eğitimde yaşanan bireysel sorunları en aza indirmek, öğrencilerin bireysel gelişimini ve öz yönetim becerisini desteklemek amacıyla projelerini başlattıklarını Didim İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve öğretmenlerle birlikte “Her Çocuk Vazgeçilmezdir” diyerek çocukları Küçük Adımlarla Büyük Hedeflere taşıyacaklarını ifade etti. İlçe Kaymakamı Halil Avşar proje ve ziyaretlerinden dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Akdemir’e ve projede görevli öğretmenlere teşekkür etti.