Hayvanseverler Buluşması


Didim Hayvanları ve Doğayı Koruma Derneği (DİHAD) tarafından düzenlenen etkinliklerle Didim Belediyesi Sokak Hayvanları Barınağına bağış yapılmaya devam ediyor. Cosy PUB’ta ilk yapılan etkinlikte elde edilen 3.000 T

 Paylaş


Didim Hayvanları ve Doğayı Koruma Derneği (DİHAD) tarafından düzenlenen etkinliklerle Didim Belediyesi Sokak Hayvanları Barınağına bağış yapılmaya devam ediyor.
Cosy PUB’ta ilk yapılan etkinlikte elde edilen 3.000 TL ile muhtelif tıbbı malzeme, kuru ve yaş mama alınmıştı.
Cosy PUB'ta 2.si düzenlenen "Hayvanseverler Buluşuyor" etkinliğinden elde edilen bağış ile "Didim Belediyesi Sokak Hayvanları Barınağı" Veterinerlerinin talebi ve tespiti ile alınan, kedi ve köpekler için "Ağız ve Diş Bakımı" için kullanılan cihaz, 11 Nisan günü teslim edildi.
Dernek yöneticisi Bilal Süren “Mekanını bize açan ve bağışta bulunan Mehmet Beye, gecede bizi yalnız bırakmayan tüm hayvansever dostlara ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Sakladığın değil, paylaştığın senindir. Bizimle olmaya devam edin” şeklinde konuştu.
Etkinlikte 2.000 TL bağış toplandı. Cihazın fiyatı, firmanın duyarlılık göstermesinden dolayı, 2.400 TL’den 400 TL indirim yapması ile 2.000 TL’ye alınarak sokak hayvanları barınağına teslim edildi.

Didim, Hayvanları, ve, Doğayı, Koruma, De