reklam alanı

Hatice Tusu’dan 3 gündür haber alınamıyor


3 gün önce ortadan emekli hemşire Hatice Tusu'nun hayatından endişe eden çocukları, polise kayıp başvurusu yaparken, sosyal medya hesaplarından annelerinin kaçırıldığını ileri sürerek yardım çağrısında bulundu.H

 Paylaş


3 gün önce ortadan emekli hemşire Hatice Tusu'nun hayatından endişe eden çocukları, polise kayıp başvurusu yaparken, sosyal medya hesaplarından annelerinin kaçırıldığını ileri sürerek yardım çağrısında bulundu.
Hatice Tusu’nun çocukları Görkem ve Taylan Öner, Cumartesi günü saat 22:15’de kaybolan ve halen haber alınamayan anneleri için sosyal medya hesaplarından endişelerini dile getirerek yardım istedi.
Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Taylan Öner “Annem, evin önünden bir ya da iki araç eşliğinden yani birden fazla kişi tarafından alıkonuluyor. Sokağı gören çapraz kameralardan birinde sadece olayı tespit edebildik. Eşkal ve araç plakasına ulaşamadık. Evin, 150-200 metre ilerisinde anneme ait olan aracın terk edilmiş halde olduğu ve kaçıran kişilerin araç değişikliği yaptığını düşünüyoruz. Didim savcılığı ve emniyeti ciddi şekilde konuyu ele alıyor. Herkes elinden geleni yapıyor. Destek olan herkese teşekkür ederiz. Annemi en kısa sürede bulacağız” ifadelerine yer verdi.
Didim’de veteriner hekim olarak görev yapan Görkem Öner “Annem Hatice Tusu kaçırıldı. 3 gündür haber alamıyoruz. Gören bilen var ise acil dönüş yapsın. Herkese çok teşekkür ederim. Paylaşırsanız sevinirim” ifadelerini kullandı.
Annelerinin hayatından endişe eden çocukları, Hatice Tusu’yu görenlerin 155 polis, 156 jandarma ya da 0530 147 82 74 numaralı telefona bilgi vermesini istedi.