reklam alanı

Halk Bankası Müdürü ve Çalışanlarına Teşekkürler


Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şerif Erul ve Başkan Yardımcısı Nihat Özçevik, Halkbank Didim Şube Müdürü Soner Çakmak’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyaret esnasında Erul, Korona virüs sürecinde esna

 Paylaş


Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şerif Erul ve Başkan Yardımcısı Nihat Özçevik, Halkbank Didim Şube Müdürü Soner Çakmak’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyaret esnasında Erul, Korona virüs sürecinde esnafın maddi sıkıntılarını giderebilmesi için Halkbank’tan Esnaf ve Sanatkarlar Odası üye olan esnaflara, 25 Bin liraya kadar limitli, 36 ay vadeli, 6 aya kadar ödemesiz kredi desteği verilmesi aşamasında esnaflara yardımcı olan Halkbank Müdürü Soner Çakmak ve çalışan personellere Didimli esnaflar adına teşekkür etti.
“1300 esnafa kredi verildi”
Halkbank Didim Şube Müdürü Soner Çakmak, ziyaretten kaynaklı memnuniyetini dile getirerek, korona virüs salgını sürecinde esnaf destek kredisi kapsamında 1300 kişiye kredi verdiklerini belirterek “Esnaflarımızı zor durumda bırakmamak ve kredilerini en kısa zamanda verebilmek için personellerimizle birlikte fazla mesai yaptık. 25 TL’lik kredinin yanında esnafımızın kredi notuna göre 25 bin TL’ye kadar paraf esnaf kartı da verdik. Halk bankası olarak her zaman esnafımızın yanındayız” ifadelerini kullandı.
“Halkbankası esnafın yanında”
Esnaf Odası Başkanı Şerif Erul, “Zorlu süreçte görevinin iki kat fazlasını yapan Halk Bankası Didim Şube Müdürümüz Soner Çakmak ve çalışan personel arkadaşlarımıza bu zorlu süreçte esnafımıza yardımcı oldukları için teşekkür ederiz. Halk bankası çalışanları, sokağa çıkma yasaklarında evlerinde özverili bir şekilde çalışarak, mesai saatleri dışında, hafta içi hafta sonu demeden esnafımız için fedakarlıkta bulunarak ilaç oldular. Biz Esnaf Odası olarak, esnafımız adına bir kere daha müdürümüze ve çalışan personel arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Korona virüs salgını sürecinde de gördük ki Halk bankası Didim Şubesi esnafımızın yanında olmaya devam ediyor. Zorlu sürecin ardında esnafımızın da Halk bankasının yanında olmasını temenni ediyoruz” dedi.Didim, Es