13 Aralık 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 08 Ekim 2014 16:59

Yol-İş Sendikası DİDİM’den sonra ADANA’da

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Yol-İş Sendikası  DİDİM’den sonra ADANA’da

 

Yol-İş Sendikası’nın Adana’ya yaptırdığı patenti kendilerine ait olan Holiday Oteli’ne muhteşem bir organizasyonla hizmete açtı.

Yol İş Sendikası Otelleri Genel Müdürü Derviş İŞÇİ Açılışta yaptığı konuşmada :

 

 

“Sayın Valim, Adana Büyükşehrimizin Değerli Belediye Başkanı, İlçelerimizin Değerli Belediye Başkanları, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden gelen Değerli Meslektaşlarım, Siyasi Partilerimizin Değerli Temsilcileri, Sendikamızın Değerli Şube Başkanları, Adana ilimizden gelerek bizi yalnız bırakmayan benim yakın dostlarım, Karayollarından, Özel İdarelerden, Yapı İşlerinden, Çevre İl Müdürlüğünden gelen Değerli Müdürlerim, Basınımızın Değerli Çalışanları. Ödediği aidatlarla açılışını yaptığımız bu tesisin asıl sahipleri, Sendikamızın Değerli Üyeleri. Tesisimizin açılışına hoş geldiniz.

Arsamız 12 Haziran 2009 tarihinde satın alınarak proje çalışmalarına başlanmış 2012 Temmuz ayı içerisinde de temeli atılmıştır.

İnşaatın bünyesinde bugün açılışı yapılan Yol-İş Holiday Adana Tesisi dışında, 1 adet işyeri ve Sendikamızın Adana Şube binası bulunmaktadır. Toplam inşaat alanımız yaklaşık olarak 5100 metre kare olup, kapalı ve açık otoparkları bulunmaktadır.

Tesisin toplam maliyeti arsa dahil olmak üzere yaklaşık on milyon liradır.

Açılışını yaptığımız Yol-İş Holiday Adana Tesisinde 2'si suit, 1 adet engelli olmak üzere özel dizayn edilmiş 54 oda bulunmaktadır.

Tesisimizde konaklama dışında üyelerimizin ve konuklarımızın faydalanabileceği 2 adet restorant, 2 adet toplantı salonu ile içinde erkek kuaförü bulunan Sauna, Türk Hamamı ve Buhar Odası bulunmaktadır.

Değerli Konuklar; Ayrıca Aydın'ın Didim ilçesinde bulunan Holiday Resort Otelimiz yerli, yabancı konuklarımıza ve üyelerimize hizmet vermektedir. Yaklaşık 30 dönüm üzerine kurulu, denize sıfır, uluslar arası mavi bayraklı olan otelimiz dört yıldızlı olup, 197 odası bulunmaktadır.

Mersin'in Silifke ilçesinde bulunan Kapızlı Eğitim ve Dinlenme Tesislerimiz 90 dönüm üzerine kurulmuştur. 30 dönüm yeşil alanı bulunan tesisimiz denize sıfır olup 146 odalıdır.

Ayrıca Ankara'da 2 adet, İstanbul ve İzmir'de 1'er adet Konuk evlerimiz, diğer Şubelerimizin olduğu illerde de misafirhanelerimiz vardır ve üyelerimize hizmet vermektedir.” Dedi.

Son değişiklik Çarşamba, 08 Ekim 2014 17:01
mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü