13 Aralık 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 05 Aralık 2017 16:00

ESNAF ODASI’NA 2. ADAY AYDIN BENER

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

ESNAF ODASI’NA 2. ADAY AYDIN BENER

Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odasında yaklaşan seçimler öncesi adaylar belli olmaya başladı. Geçtiğimiz ay başkanlık yarışında olduğunu bir basın toplantısı ile açıklayan –Şerif Erul’dan sonra dünde eski oda yöneticisi Aydın Bener başkan adayı olduğunu açıkladı.

“Didim’de oda ile esnafın diyalog eksikliğini, gördüğü için aday olduğunu” açıklayan Bener, “hem eski yönetici olmasından hem de halen esnaf olmasından dolayı edindiği tecrübeler ve gözlemlerinin ardından aday olmaya karar verdiğini” belirtti.

Esnaf arasındaki dayanışmanın geliştirilmesi için çaba sarf edeceğini de belirten Bener 8 kişilik yönetimine almayı düşündüğü adaylardan Mustafa Berber, Adem Konuş, Ahmet Küçük Karaca ve Ali İhsan Özçelik ile birlikte kameraların önüne geçti. Bener, diğer üç yöneticinin kadın olması için görüşmeler yaptıklarını dolayısıyla  son üç ismin kadınlar lehine kullanılabileceğini söyledi.

 

20 yıl yöneticilik yaptığı oda da resmi olarak 1 kişi ancak mevcut başkanla birlikte 3 kişilik bir yarış olacağını tahmin ettiğini belirten Aydın Bener tüm adaylara başarılar diledi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü