13 Aralık 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 04 Aralık 2017 17:47

“ESNAFIN GÜVENİNİ BOŞA ÇIKARMAYACAĞIZ”

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

“ESNAFIN GÜVENİNİ BOŞA ÇIKARMAYACAĞIZ”

Didim Esnaf Sanatlar Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu bir basın bildirisi yayınlayarak, yaklaşan oda seçimleri öncesi başkanlık yaptığı dönemle ilgili ve çalışan personelle ilgili olarak bazı rivayetlere cevap verdi.

Pektaşoğlu: “din, dil, ırk, mezhep, siyasi görüş ayrıcalığı yapmadan her zaman tarafsız ve bağımsız olduklarına” vurgu yaptığı açıklaması şöyle: “Bilindiği üzere Didim’in en eski ve en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olan Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın Ocak ve Şubat 2018 tarihinde Olağan Genel Kurulu yapılacaktır. Her genel kurul döneminde olduğu gibi yine bu dönemde de yönetim kurulu ve oda personeli hakkında asılsız ve mesnetsiz iftira ve karalama propagandaları yürütülmektedir. Şunu açıkça belirtmeliyiz ki odamızın hiçbir konuda verilemeyecek en küçük bir hesabı yoktur. Kaldı ki odamız periyodik olarak kanunlar çerçevesinde üst kuruluşlar ve Gümrük Ticaret Bakanlığı  tarafından denetime tabi tutulmaktadır.

Odamız kuruluş amaçlarına uygun olarak, din, dil, ırk, mezhep, siyasi görüş ayrıcalığı yapmadan her zaman tarafsız ve bağımsız olmuş bütün esnaf arkadaşlarımıza eşit şekilde davranmıştır. Bu çatı hiç kimsenin şahsi çıkar ve egolarının tatmin yeri olmamış çıkar çevrelerinin bir yerlere ulaşması için basamak durumuna düşmemiş siyasi partilerin ve derneklerin  arka bahçesi olmamıştır. Her türlü platformda bütün esnaflarımızın haklarını ve menfaatlerini en güzel şekilde savunmuş maddi manevi olarak sonuna kadar destek olmuştur.”

Başkan Yaşar Pektaşoğlu: “Bundan sonraki süreçte de Odamız Başkan Yönetim Kurulu ve personelimiz olarak bu çizgimizden asla vazgeçmeyecek ve hiçbir şekilde taviz vermeyerek esnaflarımızın ve halkımızın bize olan destek ve güvenini boşa çıkarmadan özverili olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bütün esnaflarımıza bol kazançlı kazasız belasız hayırlı işler dileriz” diyerek açıklamasını tamamladı.

 

 

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü