13 Aralık 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 04 Aralık 2017 17:45

KAYMAKAM TÜRKÖZ BASINLA BULUŞTU

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

KAYMAKAM TÜRKÖZ BASINLA BULUŞTU

Didim Kaymakamı Mehmet Türköz göreve başlamasının üzerinden iki ay geçtitikten sonra dün  kahvaltılı bir toplantı düzenleyerek basınla buluştu. Geldiği günden beri kendisine ilgl igösteren basın mensuplarıyla toplu olarak görüşmeleri sürdüreceğini belirten Kaymakam Türköz, gazetecilerin kendisine de istedikleri zaman ulaşabileceklerini belirtti.

Geçtiğimiz hafta Vali Yavuz Selim Köşger’inde katıldığı Didim Çalıştayı ile ilgili gazetecilerin gözlemlerini almak istediğini belirten Kaymakam Türköz çözüm için başka buluşmalarında gelişebileceğini belirtti.

Turizm ve  İnşaat sektörü temsilcilerinin seçilmesinde ve toplantının yapılma sürecinin siyasi söylemlerin yoğun olduğu bir zamanlamada yapılmasını manidar bulduklarını söyleyen basın mensuplarına,   diğer alt sektörlerle de bir toplantı yapılabilir yer  ve zaman sıkıntısı dolayısıyla konuşmacı sayısını sınırlı tuttukların da belirten Kaymakam Türköz ilçenin sorunlarını basın mensuplarının daha iyi görebildiği için yerel basını özellikle takip ettiğini söyledi.

Yıl sonu değerlendirmesi için  Ocak ayı sonuna doğru yeniden bir toplantı hazırlayacağını da belirten Türköz bu toplantıda resmi kurumların bir yıllık çalışmalarının kamuoyu ile paylaşılacağı bilgisini de verdi.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü