13 Aralık 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 21 Eylül 2017 16:09

ODA SEÇİMLERİ 4 KASIM’DA YAPILACAK

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

ODA SEÇİMLERİ 4 KASIM’DA YAPILACAK

Didim Ticaret Odası'nın (DTO) Yönetim, Meclis ve Meslek Komiteleri için seçim, 4 Kasım 2017 Cumartesi günü yapılma kararı alındı.

Kasım ayı sonuna kadar yapılarak bitirilmesi planlanan seçimlerle ilgili yönetim kurulunun aldığı 4 Kasım günü kararı İlçe Seçim Kuruluna bildirildi. Kurulun bu tarihi değiştirme yetkisi bulunsa da tarihin değişmeyeceği sanılıyor.

Gazetemize ulaşan seçim çalışmalarını sürdüren adaylar olduğu konusunda alınan bilgilere göre çalışmalarını sürdüren ve kesin aday olduğunu bildiren isimler şöyle;  Ömer Vela, Yunus Emre Kaya ve Hilmi Yıldırım adaylıklarının kesin olduğunu belirtirken, halen oda başkanlık görevini sürdüren Şaban Üstündağ aday olup olmayacağını önümüzdeki günlerde bir basın açıklaması ile duyuracağını belirtti.

Gazetemize ulaşan haberlere göre halen çalışmalarını sürdüren 4. bir gurubun olduğu bilinmekte ve bu gurubun adaylarının net olmadığı, oluşacak meslek komiteleri, meclis ve yönetim kurulu  seçim sonuçları belli olunca aralarından bir adayı açıklayacağı öğrenildi.

Konu hakkında bilgisine başvurduğumuz Didim Ticaret Odası Başkanı Şaban Üstündağ ; Kasım ayı sonuna kadar bitirilmesi  gereken seçimlerle ilgili olarak, askı süresi ve itiraz süreleri de düşünülerek 4 Kasım  kararını aldık ve dün itibariyle İlçe Seçim Kuruluna bildirdik, bu konuda kesin karar ilçe seçim kurulunca alınacak, ancak biz çalışmalarımızı 4 Kasım tarihine göre yürüteceğiz, Aday olan arkadaşlarıma başarılar diliyorum, benim aile içinde ve bazı çalışma arkadaşlarımla durum değerlendirmesi yapıp aday olup olmayacağımı önümüzdeki hafta içinde kararımı vereceğim, seçimimiz hem Didim’e hem de Odamıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

DTO seçimleri 4 Kasım’da yapılacak

Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu, gerçekleştirdiği toplantıda, Oda seçiminin tarihini belirledi.

Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Üstündağ, Ticaret Odası'nın Yönetim, Meclis ve Meslek Komitelerinin seçileceği Oda seçimlerinin, yönetim kurulunun kararıyla 4 Kasım 2017 Cumartesi günü yapılacağını ifade etti.

 

Üstündağ, seçimlere girecek tüm adaylara başarılar diledi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü