18 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 13 Eylül 2017 16:41

“DİDİM İÇİN YANYANA DURALIM”

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

“DİDİM İÇİN YANYANA DURALIM”

Didim Ticaret Odası Başkanı Şaban Üstündağ ile Meclis Başkanı Hilmi Yıldırım Yönetim Kurulu üyesi Mekin Subaşı ile Meclis üyesi Deniz Demir’den oluşan bir heyetle  Cumhuriyet Halk Partisini ziyaret etti.

CHP İlçe Başkanı Gökmen Karataş ve Yönetim kurulu üyelerinin karşıladığı heyet, Didim ile ilgili olarak oda’nın hazırladığı başta Hastane ve Didim / Bodrum arasındaki Turizm yolunu olmak üzere 20 kadar proje ile ilgili bilgilendirme ve destek ziyareti gerçekleştirdi.

CHP ilçe Başkanı gökmen Karataş Didim’e merkezi hükümetin şaşı baktığını, ranta açık  toprak satışlarını Özelleştirme idaresi tarafından yaptırılarak Didim’in alması gereken payı bile kaçırdığından bahsetti.

Didim Ticaret Odası heyeti de bu tür siyasi bakışlar dışından Didim’in geleceği için tüm kurumları ile yan yana durulması gerektiğinin altını çizdi ve Didim gemisinde her fikirden her görüşten her inanıştan insan var ve buraya verilecek hizmetlerden herkes yararlanacak  biz olaya böyle bakarak baskı gurubu oluşturmak için projelerimizi kamu oyuyla paylaşıyoruz” dediler.

Her iki kurum da Didim için yapılacak her iyi gelişmede yan yana durma konusunda mutabakata vararak ziyaret için birbirlerine teşekkür ettiler.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü