18 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 12 Eylül 2017 15:40

Hedef bal

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Hedef bal

Didim Beleidyespor bu yıl Aydın süper amatör ligde vereceği mücadelenin ilk maçına Pazar günü çıkıyor.

Nazilli takımlarından  olan Yıldız Gücü takımını Didim Atatürk Stadyumunda 17 Eylül 2017   günü saat 17’de konuk edecek Didim Belediyespor tamamı yeni olan bir takımla yola çıkıyor.

Transfer sezonu geçtiğimiz gün İstanbul’dan Mohammed Amin ile kapatan Didim Belediyespor 15 günlük iki  kamp  boyunca da sabah ve akşam olmak üzere  her gün çift antrenmanla  lige hazırlandı. Kamp  devam ederken 3 takımla da hazırlık maçı yapan takımda futbolcuların  ofansif ve defansif oyun  kurmadaki  becerileri izlendi.

Didim Belediyespor Kulübünün yeni Başkanı Cezmi Arslan’da takımı değerlendirmesinde, “yeni ve atak futbol oynayan genç bir kadro kurduk. Didim’in takımı olarak hak ettiğimiz ligde olmadığımızı biliyoruz, transfer yönteminde ve tercihlerimizde yeni bir takımın avantajları ve dezavantajlarını  değerlendirerek görüşmeler yaptık.

En son Yeşilpınar futbol Kulübünün Ganalı  futbolcusu Mohammed Amin’i transfer ettik, kendisi geçtiğimiz yıl takımında kaptan pazubantı takacak kadar tecrübeli ve yetenekli bir futbolcu, bu transferle birlikte transfer konusunu kapatmış olduk. Alt yapıdan aldığımız 4 gencimiz ve yaptığımız 20 yeni transferle yol çıkıyoruz. Hedefimiz mutlaka ve mutlaka BAL’a geri dönmek olacak.

Stadyum çevresinde yapacağımız yeni tesis projemizi halkımızla paylaştık, bürokratik işlemler sürüyor, bu yıl tesisimiz yenileyerek önümüzdeki yıl BAL’a daha güçlü ve daha modern bir tesisle hazır olacağız” dedi.

Cezmi Arslan; “Bu çalışmalarımız sürerken bizim en büyük destekçimiz elbette Didim Halkı ve Didim Belediyespor taraftarları olacak, mavi beyaz renklere aşık taraftarımızı her zaman yanımızda görmek istiyoruz, geçmişte olduğu gibi evimizde ve deplasmanda bizim moral gücümüz olacak olan taraftarlarımızın bizi yalnız bırakmayacağını biliyoruz ve bu Pazar günü oynanacak Yıldızgücü ile oynayacağımız ilk maça tüm Didimilleri davet ediyoruz, sizleri yanımızda görmek bizlere moral olacaktır” dedi.

 

DİDİM BELEDİYESPOR

1.Hafta                 Didim Belediyespor  -  Nazilli Yıldızgücü Spor

2.Hafta Kuyulu Spor  Didim Belediyespor

3.Hafta Didim Belediyespor  - Tuğla Spor -

4.Hafta                 Karpuzlu Belediye Spor - Didim Belediyespor

5.Hafta                 Didim Belediyespor   - Germencik Spor

6.Hafta İncirliova Belediye Spor -Didim Belediyespor

7.Hafta Didim Belediyespor  - Kuşadası Trabzon Spor

8.Hafta Yıldız Spor - Didim Belediyespor

9.Hafta Didim Belediyespor  - Nazilli Sanayi Spor

10.Hafta              Merkez Yeniköy Spor - Didim Belediyespor

11.Hafta              Didim Belediyespor  - Çine Madran Spor

12.Hafta                    B     A     Y

13.Hafta              Acarlar Belediye Spor- Didim Belediyespor

14.Hafta              Didim Belediyespor  - Kuşadası 1922 Spor

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü