18 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 11 Eylül 2017 16:26

MEKANLAR KIŞ SE­ZO­NU­NA HA­ZIR­LA­NI­YOR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

MEKANLAR KIŞ SE­ZO­NU­NA HA­ZIR­LA­NI­YOR

Didim’de tatilcilerle başlayan turizm sezonunda sona yaklaşılırken, sezonla birlikte işyerlerin kapatmaya hazırlıkları yapan işletmelere rağmen kalıcı olarak Didimlilere hizmet verecek olan işyerleri de yeni konseptlerle kendilerini kışa hazırlıyorlar.

Altınkum Yalı Caddesi üzerinde sezon boyunca yiyecek içecek hizmeti veren Mavi Balık Restoran kış ayları boyunca canlı müzik performanslarıyla adından söz ettirmeyi planlıyor.

Hafta sonu başlayan fasıl programlarıyla her akşam müşterilerine hizmet edecek olan işyerinde Udi Hüseyin ve ses sanatçısı Hüseyin Çakır sahne almaya başladılar.

Mavi Balık Restoranın işletmecisi Hüseyin Kepenek; “Yıllardır Altınkum-Yalı Caddesi üzerinde hizmet veriyoruz. Turizm sezonunda tatilcilerimize en güzel deniz mahsullerini tattırdık. Tüm müşterilerimizin memnuniyetini aldığımızı Didim’i en iyi şekilde temsil ettiğimizi düşünüyoruz.

Turizm sezonu bitmek üzere Kış aylarında deniz manzarası ile meşhur işyerimizin devamlı müşterileri var, Didim’de yaşayan ve  çalışmanın yorgunluğunu, işin stresini atmak için gelenlere Ege denizinde avlanan lezzetli ve taze balıkları sunuyoruz, bu sezon müşterilerimizi fasıl programlarımız eşliğinde eğlendirmeyi amaçlıyoruz ve Didimlileri işyerimize fasıl eşliğinde deniz ürünleri tatmaya davet ediyoruz” dedi.

 

 

Son değişiklik Salı, 12 Eylül 2017 10:42
mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü