18 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cumartesi, 09 Eylül 2017 14:40

HAYIRSEVER ARACI TESLİM ETTİ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

HAYIRSEVER ARACI TESLİM ETTİ

Didim Belediye meclisinin Eylül ayı oturumunda ek gündem maddesi olarak eklenen ve oy birliği ile kabul edilen,  bir hayırsever yurttaşın Didim Belediyesine  cenaze hizmetlerinde kullanılmak ve iç düzenlemesi  belediye tarafından yapılacak olan araç dün  Belediye Başkanı Deniz Atabay’a teslim edildi.

Didim’de  Çamlık Mahallesi yaşayan Nermin Erol isimli hayırsever vatandaş, belediyeye  cenaze hizmetlerinde kullanılmak şartıyla Ford marka yeni bir araç bağışladı.

Didim Belediye bahçesinde aracın anahtarını teslim eden ve Belediye Başkanı Deniz Atabay’ı Didim’e yapmış olduğu hizmetlerden dolayı takdir ettiğini söyleyen Bağışcı Erol, “İlçemize faydalı bir hizmette bulunmak düşüncesindeyim bu nedenle aracı Belediyemize bağışlıyorum, her konuda yardımcı olan Başkanımıza çok teşekkür ederim” dedi.

 

Belediye Başkanı Deniz Atabay’da hayırsever Nermin Erol’a teşekkür etti ve “aracımızın ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum, aracı kısa zamanda cenaze aracına çevirerek vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” dedi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü