Girişimcilik Kursu Açılıyor


Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Halk Eğitim Müdürlüğü ortak olarak girişimcilik kursu verecek. 12 Nisan Cuma günü Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şerif Erul basın açıklamasında bulunarak neden Girişimcilik kursu v

 Paylaş


Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Halk Eğitim Müdürlüğü ortak olarak girişimcilik kursu verecek.
12 Nisan Cuma günü Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şerif Erul basın açıklamasında bulunarak neden Girişimcilik kursu verileceğine dair açıklamada bulundu.
Basın toplantısına Oda Başkanı Şerif Erul, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Nuri Öner, Oda Başkan Yardımcıları Nihat Özçevik ve Aslan Balakan, Oda Genel Sekreteri Ayşe Durmaz katıldı. .
Erul “Esnaflarımızın işletmelerinin başarılı ve sürdürülebilir olması için, İstihdamı arttırmak için,, İşletmelerin de karşılaşabilecekleri herhangi bir olumsuzluk karşısında sorunu çözebilmek işletmelerinin dayanıklılığının gelişmesine yardımcı olmak, Esnaflarımızın zamanı kullanımı noktasında eğitim vererek, günlük işlerini organize etmek, zamanı verimli kullanmasına yardımcı olmak, Esnaflarımızın kendi kişisel becerileri ve özelliklerinin farkına varmalarını sağlamak, Esnaflarımızın güçlü yanlarını geliştirmek ve zayıf yanlarını belirlemesine yardımcı olmak, Satış-pazarlama yönlerinin gelişmesini sağlamak ve böylece cirolarını arttırmalarına yardımcı olmak, Reklam ve önemini analizler ile anlatarak daha çok müşteriye ulaşmalarını sağlamak ve satışlarını artırmak hedefimiz. Kursumuza kayıt tarihleri 15-19 Nisan arasında yapılacak. Muhtemelen 5 gün sürecek kursumuzun sonunda ücretsiz sertifika da verilecek.” Dedi.


Esn