reklam alanı

Gazilerden, Atabay’a destek ziyareti


Didim Muharip Gaziler Derneği, Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’a destek ziyaretinde bulundu.Son günlerde Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’a yönelik sosyal medya hesaplarında paylaşılan karalama kampanyasına

 PaylaşDidim Muharip Gaziler Derneği, Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’a destek ziyaretinde bulundu.
Son günlerde Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’a yönelik sosyal medya hesaplarında paylaşılan karalama kampanyasına karşı destek ziyaretinde bulunan Didim Muharip Gaziler Derneği üyeleri yapılan çirkin saldırıya karşı Atabay’ın yanında olduklarını ifade etti.“Bu samimiyetle ayakta kalacağım”
Didim Muharip Gaziler Derneği üyelerine destek ziyareti için teşekkür eden Atabay “Didim Muharip Gaziler Derneği üyeleri olarak gerçekleştirdiğiniz ziyaret için teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarında çıkan asılsız karalamalara karşı yanımda olduğunuz için onur ve gurur duyduğumu belirtmek isterim. Kamu görevinde bulunma bilinci ile dik durmaya ve gerçekleri hiçbir zaman çekinmeden söylemeye devam edeceğim. Kadın ve çocuk üzerinden yürütülen çirkin bir siyaset var. Partimizin 97.yılı kutlamalarında gördüm ki bu çirkin siyasete karşı küçük büyük demeden yanımda duran, bana güvenen ve samimi olan kadınlar ve çocuklar var. İsterlerse topla tüfekle gelsinler bu samimiyetle ben güçlenmeye devam edeceğim. Çamur atmaya kalkanlarında bir yerde ayağı takılır” ifadelerine yer verdi.
Atabay, yaptığı açıklamanın ardından gazilerle sohbet ederek, hatıra fotoğrafı çekindi.