Festivalin İlk Yemeği


Bu yıl 3. Kez düzenlenen Türkiye’de ki tek Avrupa’da ki ikinci olan Vegan Festivalinde, festivalin ilk yemeğini Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay yaptı. Apollon Tapınağı’nda başlayan Vegan festivali ilk günden yo

 Paylaş


Bu yıl 3. Kez düzenlenen Türkiye’de ki tek Avrupa’da ki ikinci olan Vegan Festivalinde, festivalin ilk yemeğini Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay yaptı.
Apollon Tapınağı’nda başlayan Vegan festivali ilk günden yoğun ilgi gördü. Festival alanında stant açanları tek tek ziyaret ederek ilgilenen Atabay, Adnan Menderes Üniversite Didim Meslek Yüksekokulu öğretmenleri ve öğrencileriyle birlikte yemek yaptı. Atabay, büyük kazanda pişirdikleri yemeği festival alanına gelen insanlara kendi elleriyle dağıttı.
Soğuk Havaya Rağmen Muhteşem Konser
Konser programında yer alan Didim’in sevilen grubu, Grup Eflatun ön sahne alırken, dinleyicilerle birlikte seslendirdikleri şarkılarla eğlenceli vakit geçirdiler. Grup Eflatun’dan sonra Türk Rock ve elektronik müzik sanatçısı Pamela Vegfest 2019’da konser verdi. Konser, soğuk havaya rağmen muhteşem bir kalabalıkla geçti.

Bu, yıl, 3., Kez, düzenlenen, Türkiye’d