Esnafa %30 Fizyoterapi İndirimi


Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Akıllı Bedenler Fizyoterapi Danışmanlık Hizmetleri arasında indirim protokolü imzalandı. Esnaf Odasında gerçekleşen indirim protokolüne Didim Esnaf Odası Başkanı Şerif Erul, Başk

 Paylaş


Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Akıllı Bedenler Fizyoterapi Danışmanlık Hizmetleri arasında indirim protokolü imzalandı.
Esnaf Odasında gerçekleşen indirim protokolüne Didim Esnaf Odası Başkanı Şerif Erul, Başkan Yardımcısı Nihat Özçevik ve Akıllı Bedenler Fizyoterapi Danışmanlık Hizmetleri Uzman Fizyoterapist Burçin Kılıç katıldı. İndirim protokolü kapsamında, Esnaf odası üyelerine; Fizyoterapi merkezinde gerçekleşen olan değerlendirme ve seanslarda %30 indirim gerçekleştirileceği belirtildi.
Erul “Esnaflarımız için anlaşmalarımız devam edecek”
Yapılan indirim protokolü ile ilgili açıklama yapan Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şerif Erul, esnaflar için anlaşmaların devam edeceğini belirterek “Hepimiz sağlığı önemli ve kıymetlidir. Esnaflarımız için gerçekleştirdiğimiz protokoller kapsamında ve Akıllı Bedenler Fizyoterapi Danışmanlık Hizmetleri ile %30 indirim protokolümüzü imzaladık. Fizyoterapi merkezinde çocuklarda yaygın gelişimsel bozukluk, otizm spektrum bozuklukları gibi verilen seansların olması dikkat çekiyor. Çocukların gelişimi için yapılan seanslar oldukça önemli ve değerlidir. Protokolü her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ediyor. Uzman Fizyoterapistimiz Burçin Kılıç’a esnafımız için gösterdiği duyarlılık için teşekkür ediyorum” dedi.
“Hem yetişkin bireyler ile hem de çocuklar ile çalışıyorum”
Uzman Fizyoterapist Burçin Kılıç, Yeditepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun olduğunu belirterek “Yeditepe Üniversitesinde başladığım yüksek lisans programını bu sene tamamladım. İstanbul da çalıştığım altı yılın ardından bu sene Didim’e yerleşerek çalışmaya başladım.
Sinir sistemini geliştirip akıllı bedenler oluşturmayı hedefleyerek Akıllı Bedenler Fizyoterapi Danışmanlık Hizmetleri merkezimi açtım. Burada hem yetişkin bireyler ile hem de çocuklar ile çalışıyorum. Yetişkin bireylerde bulunan bel-boyun fıtığı, diz problemleri gibi ortopedik problemler veya inme gibi nörolojik rahatsızlıklar üzerine uygun fizyoterapi metotlarını kullanarak ve ayrıca sağlıklı bireylerle de yaşam kalitesini arttırmak üzere uygun egzersiz ve pilates programları düzenleyerek çalışıyorum. Bunun yanı sıra çocuklarda yaygın gelişimsel bozukluk, gelişimsel gerilik, otizm spektrum bozuklukları, genetik sendromlar, dikkat dağınıklığı ve hiperaktivite, disleksi, sosyal iletişim problemleri, okulda başarısızlıklar üzerine duyu bütünleme ve DIR/Floortime yaklaşımlarını da dahil ederek çalışıyorum. Esnafımızın ve Didimlilerin hem rahatsız olduğu durumlara çözüm bulmak adına hem de sağlıklı ve kaliteli yaşamını desteklemek için merkezime bekliyorum” ifadelerini kullandı.


Didim, Es