reklam alanı

Esnaf Odasından çifte protokol


Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Psikolog Basri Göç ve SK İç Mimarlık sahibi Selim Kaşlı ile indirim protokolü imzaladı. Esnaf Odasında gerçekleşen indirim protokolüne Didim Esnaf Odası Başkanı Şerif Erul, Başkan

 Paylaş


Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Psikolog Basri Göç ve SK İç Mimarlık sahibi Selim Kaşlı ile indirim protokolü imzaladı.

Esnaf Odasında gerçekleşen indirim protokolüne Didim Esnaf Odası Başkanı Şerif Erul, Başkan Yardımcısı Nihat Özçevik, Psikolog Basri Göç ve SK İç Mimarlık sahibi Selim Kaşlı katıldı.
İndirim protokolü kapsamında, Esnaf odası üyelerine Psikoloji Danışmanlık Hizmetleri almak isteyen esnaflara %25, SK İç Mimarlık hizmetleri işletmesi ile de indirim gerçekleştirileceği belirtildi.
Oda Başkanı Şerif Erul, pandemi sürecinde yaşanan sıkıntıları azaltmak ve Didim esnafına katkı sağlamak için çalışmalarına devam edeceklerini belirterek “yapılan anlaşmalar her iki tarafa da hayırlı olsun. Psikolog Basri Göç ve SK İç Mimarlık sahibi Selim Kaşlı’ya esnaflarımıza karşı gösterdikleri nezaketten dolayı da teşekkür ederiz ” dedi.


Didim, Es