Esnaf Kefalet’den CHP’ye Ziyaret


Didim Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi yöneticileri, CHP Didim ilçe başkanı Nurettin Koçak CHP’de yeni göreve delen yönetim kurulunu ziyaret ederek başarılar diledi. Seçim süreci içerisinde tarafsız duru

 Paylaş


Didim Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi yöneticileri, CHP Didim ilçe başkanı Nurettin Koçak CHP’de yeni göreve delen yönetim kurulunu ziyaret ederek başarılar diledi.
Seçim süreci içerisinde tarafsız duruşu ve Didimli esnafların işlerini kolaylaştıran EKKK yönetimine işlerinde başarılar dileyen İlçe Başkanı Nurettin Koçak görev geldikleri günden buya esnafın bazı şikayetlerini Kooperatif Başkanı Kubaliç’e ulaştırdıklarını, ellerinden gelen yardımı yasa ve yönetmelikler ölçüsünde sorunları çözdüğünü söyledi ve Teşekkür Etti.
EKKK Başkanı Kubaliç, 18 Şubat 2018 günü genel kurul yapacaklarını bu genel kurula kendileri davet ettiğini ve yeni görevinde başarılar dilemek için ziyaret gerçekleştirdiklerini belirtti ve Esnafa kredi kullandırmak için tüm kolaylığı gösterdiklerini, Türkiye’de kooperatifler arası 16. Sırada bir kurum olduklarını belirtti ve Didim’deki esnafın kooperatife sahip çıktığını dolayısıyla her zaman başka esnaflara yardımcı olma fırsatı verildiğini belirtti ve son yılda 40 milyon liralık bir kredi kullandırtıldığını böylece esnafın yaşatılması için gayret ettiklerini belirtti ve “genel kurulda bu esnaflarımızdan güven oyu isteyeceğiz” dedi.


Didim, Esnaf, ve, Sanatkarlar, Kredi, Kefale