Esnaf Kefalet Bölge Birliği Toplantısı Didim’de yapıldı


3. Bölge Muğla-Aydın illeri Esnaf Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliğinin aylık toplantısı Didim Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifinin ev sahipliğinde yapıldı. Didim Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi binasından yapılan toplan

 Paylaş


3. Bölge Muğla-Aydın illeri Esnaf Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliğinin aylık toplantısı Didim Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifinin ev sahipliğinde yapıldı.

Didim Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi binasından yapılan toplantıya Aydın-Muğla Bölge Birliği Başkanı ve Karpuzlu Esnaf Kefalet Kooperatifi (EKK) Başkanı Necip Saraç, Bölge Birliği Başkan vekilleri, Didim EKK Başkanı Ali İhsan Kubaliç, Halk Bankası Didim Şube Müdürü Soner Çakmak, Bölge Birliğinin yönetim ve denetim kurulu üyeleri ile Didim EKK yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Esnaf Kefalet Kooperatifleri Aydın-Muğla Bölge Birliği Başkanı Necip Saraç başkanlığında gerçekleşen toplantı öncesinde konuşan Bölge Birliği Başkanı Necip Saraç "Didim Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi bölgemizde ışıl ışıl, 85 milyonu aşmış plasmanıyla takibi %1’le yürüyen ender kooperatiflerimizden birsidir. Bizde bu rakamları görüyoruz. Kendilerini onurlandırmak ve varsa sıkıntıları çözüm bulmak için geldik. Didim Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi her zaman başarıya gittiği için kooperatif başkanına ve yöneticilerine teşekkür ediyorum. " dedi.
Aydın-Muğla Bölge Birliği toplantısının Didim’de yapılmasından dolayı memnuniyetini dile getiren Didim Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali İhsan Kubaliç “Biz, Didim Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi olarak bir yerlere geldiysek bölge birliğinin sayesinde geldik. Bölge birliğinin bize sahip çıkmasıyla bizlerde mahcup olamamak için daha fazla çalıştık. 2020 yılının ilk 2 ayında 6 trilyon gibi parayla esnaflarımıza kolaylık sağladık. Halk Bankası Didim Şube Müdürü Soner Çakmak ve ekibinin bizlere çok yardımı dokundu. Esnaflarımız adına da teşekkür ederiz." dedi.


3., Bölg