Eray özer yeniden çorumluların başkanı oldu


Hitit Çorumlular Dayanışma ve Kültür Derneği genel kurulunu yaptı. Geçtiğimiz hafta sonu dernek binasında yapılan genel kurulda başka aday çıkmayınca halen mevcut yönetim kurulu yeniden göreve devam edecek. Tüm E

 Paylaş


Hitit Çorumlular Dayanışma ve Kültür Derneği genel kurulunu yaptı.
Geçtiğimiz hafta sonu dernek binasında yapılan genel kurulda başka aday çıkmayınca halen mevcut yönetim kurulu yeniden göreve devam edecek.
Tüm Emekliler Sendikası Didim Şube Başkanı Haydar Pınarbaşı'nın divan başkanlığına getirildiği genel kurul saygı duruşu ile başladı.
Derneğin faaliyet raporu, mali raporu okunda ve ibra edildikten sonra seçimlere geçildi.
Başkanlığını Eray Özer'in yaptığı derneğin yönetim kuruluna şu isimler yeniden seçildi. Sadık Madal, Alaattin Doğan, Deniz Demir, Muharrem Yitmez, Haydar Yurdagül, Erol Hoşgör.
Dernek Denetim Kurulu’na da Yusuf Göcen, Halil Demirel ve Hayrettin Şimşek getirildi.
Genel kurul sonrası değerlendirme yapan başkan Eray Özer, derneğin geleneksel hale gelmiş bazı faaliyetlerinin dışında derneğin hemşerilik dayanışması için bir adres olduğunu, Didim'de yaşayan hemşerilerinin burada buluşarak hem hoş vakit geçirebildikleri gibi haberleşme ve dayanışma yaşandığı için memnuniyetlerini bildirdiklerini söyledi.