Eğitim Camiası Yasta


Didim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Nezir Keskin(46), geçirdiği trafik kazasın sonucunda yaşamını yitirdi. Didim'de daha önce birçok okulda öğretmenlik ve idarecilik yapan ve son olarak Didim Mesleki Eğitim Merk

 Paylaş


Didim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Nezir Keskin(46), geçirdiği trafik kazasın sonucunda yaşamını yitirdi.

Didim'de daha önce birçok okulda öğretmenlik ve idarecilik yapan ve son olarak Didim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü görevini yürüten Mehmet Nezir Keskin İzmir'in Selçuk ilçesinde geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.

Mehmet Nezir Keskin, sabaha karşı İzmir'de lisede okuyan kızının okuluna bıraktıktan sonra Didim'e dönüş yolunda Selçuk ilçesinde bir kamyona arkadan çarptı. Kazada Keskin olay yerinde hayatını kaybederken, Emniyet ve savcılık incelemesinin ardından Keskin'in cansız bedeni İzmir Adli Tıp morguna kaldırıldı.

Keskin'in ani ölümü Didim'de eğitim camiasını şoka ve derin üzüntü içine soktu.
27 Kasım Çarşamba günü Didim Mesleki Eğitim Merkezinde öğretmen Mehmet Nezir Keskin için tören düzenlendi. Törene Söke Kaymakamı Tahsin Kurtoğlu, Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, İlçe Emniyet Müdürü Serkan Demircioğlu’nun yanı sıra daire amirleri, siyasi parti, sendika, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleşti.
Keskin’in, özgeçmişinin okunmasının ardından İlçe Müftüsü Hasan Hüseyin Susam tarafından dua okunarak, öğretmen için helallik istendi. Keskin, ikindi namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından gözyaşlarıyla toprağa verildi.