DSP’den Mavi Didim Gazetesi’ne Ziyaret


Demokratik Sol Parti (DSP) Didim İlçe Başkanı Talat Yenipazar, İlçe Başkan Yardımcısı Arzu Aydan Tanık ile DSP’den Belediye Başkan Adayı olan Reyhan Güner 10 Ocak çalışan gazeteciler günü olması nedeniyle Mavidid

 Paylaş


Demokratik Sol Parti (DSP) Didim İlçe Başkanı Talat Yenipazar, İlçe Başkan Yardımcısı Arzu Aydan Tanık ile DSP’den Belediye Başkan Adayı olan Reyhan Güner 10 Ocak çalışan gazeteciler günü olması nedeniyle Mavididim Gazetesi’ni ziyaret etti.
Gelen ziyaretçileri karşılayan Mavididim Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Filiz Korkmaz ile Didim Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ergun Korkmaz, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirirken, samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette, gazetecilerin çalışma şartları konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. DSP Didim İlçe Başkanı Talat Yenipazar Mavididim gazetesinin haberi takip etme süreçlerinin başarılı olduğunu ifade ederek, gazete çalışanlarının Didim’in temel sorunlarının çözümü için gayret gösterdiklerini belirtti. Yenipazar, ilçenin tanıtımında da gazetenin önemli bir konumda olduğu dikkatini çekerek, Didim’in geleceği ile ilgili basına önemli görevler düştüğünü söyledi.