Dipobis 2. yaşında genç pedallar için buluştu


Didim DİPOBİS Bisiklet  Derneği kuruluşunun ikinci yılında bisiklet severlerle kahvaltılı bir etkinlikte buluştu. Geliri,  18 Mayıs günü düzenlenecek olan Didim Genç Pedallar bisiklet şenliğine katılan ço

 Paylaş


Didim DİPOBİS Bisiklet Derneği kuruluşunun ikinci yılında bisiklet severlerle kahvaltılı bir etkinlikte buluştu.
Geliri, 18 Mayıs günü düzenlenecek olan Didim Genç Pedallar bisiklet şenliğine katılan çocuklara hediye olarak dönecek olan etkinlik için Dernekten şu açıklama geldi; “ Derneğimizin 2. Kuruluş yılında bizlere gönül veren bizlere gönül veren, etkinliklerimizden bilgi sahibi olmak ve aramıza yeni katılmak isteyen bisiklet severlerle 14 Nisan 2019 günü dostluk kahvaltısında buluştuk. Kahvaltı davetiyemizden alarak bu yılda düzenleyecek olduğumuz Didim Genç Pedallar bisiklet şenliğinde geleceğimizin güvencesi gençlerimize yaptığımız şenlikler için destekte bulunmuş olduk. Bu şenliğin amacı gençlere bisikleti sevdirmek doğayla iç içe ve doğa dostu bir ulaşım aracı olan bisikletle alışkanlığı kazandırmak olacak. Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan 18 Mayıs günü 15km’lik bir sürüşün ardından etkinliğe katılan gençlere bisiklet ve çeşitli armağanlar vereceğiz” denildi.
DİPOBİS üyelerinden Mesut Aktaş, Sabri Sarıkaya ve Cihan İpekçiler 5 Mayıs’ta Didim’den yola çıkıp 19 Mayıs günü 100, yılında güneşin doğuşuna şahitlik edecek ve Samsun'da Didim'i temsil edecekler.

Didim, DİPOBİS, Bisiklet