Didimspor Hoca ve Kaptanla birlikte İç Transferleri Tamamlıyor


Geçtiğimiz yıl "O Sene Bu Sene" şiarıyla yola çıkan ve namağlup olarak şampiyon olup Süper Amatör lige çıkan Didimspor başarıda imzası olan teknik direktör Alpaslan Başkaya ve KaptanAli Çetinle yine sözleşme imzal

 Paylaş


Geçtiğimiz yıl "O Sene Bu Sene" şiarıyla yola çıkan ve namağlup olarak şampiyon olup Süper Amatör lige çıkan Didimspor başarıda imzası olan teknik direktör Alpaslan Başkaya ve KaptanAli Çetinle yine sözleşme imzaladı.

Kulübü Geçen Sezonda Namağlup Şampiyonluğunda büyük payı olan başarılı ve tecrübeli hoca Alpaslan Başkaya ile 2019-2020 sezonu için anlaşmaya varılmasının ardından şu açıklamayı yaptı; " Kulübümle bir yıl daha sözleşme imzaladık. Sözleşmeden ziyade Didimspor sevgisi ve gönül bağı pekişen bir sözleşme oldu.
Dokularımızın uyuştuğu ve hayat görüşlerimizin aynı olduğu güçlü bir yönetimle yola tekrardan devam etmenin onurunu yaşıyorum.

Artık sadece sonuç alan değil, yetiştirici bir kulüpte olacağız. Genç oyuncularımız bunun göstergesidir. İyi bir sezon geçirdiğimize inanıyorum. Finali istediğimiz gibi oldu ve şampiyon olduk. . Bu sezon da işi başında sıkı tutacağız.Geçen seneki çıtamız çok yüksekti, bunun üstüne çıkmamız gerekiyor. Taraftarlarımızın ve tribünlerin keyifle izleyeceği bir takım oluşturup, güçlü yönetim ve teknik ekiple beraber sezon sonunda da geçen sezondaki gibi güzel bir hikayeye imza atmak istiyoruz." dedi.

Teknik Direktör Alpaslan Başkaya ile sözleşme imzalayan takım, ilk transferini de hocanın olumlu rapor verdiği geçen sene takım kaptanlığı yapan "Çabuk Ali" lakaplı Ali Çetin ile ilk iç transferini gerçekleştirdi.

Ali Çetin'in sözleşmesinin yenilendiğini duyuran Didimspor yönetim kurulu bu haberi şöyle duyurdu; Geçtiğimiz sezonda Namağlup şampiyonlukta büyük payı olan başarılı kaptanımız çabuk lakaplı Ali Çetin ile anlaşmış bulunmaktayız..
Kulübümüze ve başarılı oyuncumuza hayırlı olsun. İç ve dış transferlerimizi önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
Teknik Direktör Alpaslan Başkaya'nın rapor edip tavsiye ettiği sporculardan, Kale bekçisi Servet Danacı ve orta saha oyuncusu Yusuf Gümüştaş'ı da renklerinden ayırmayarak sözleşmelerini imzaladı.