"Didimliyiz Çevreciyiz" Projesi Plaj Temizliği Yapılarak Sona Erdi


4 okulla birlikte başlatılan eTwinning projesi olan "DidimliyizÇevreciyiz" projesi birbirlerini tanımayan4 okulun öğrencilerinin buluşması ile tamamlandı. Proje yürütücüsü Yalıköy Ortaokulu öğretmeni Ülkü Ünver

 Paylaş


4 okulla birlikte başlatılan eTwinning projesi olan "DidimliyizÇevreciyiz" projesi birbirlerini tanımayan4 okulun öğrencilerinin buluşması ile tamamlandı.
Proje yürütücüsü Yalıköy Ortaokulu öğretmeni Ülkü Ünver yapılan etkinliği şöyle anlattı
öğretmen Bir projemin daha sonuna gelmenin mutlu bir hüznünü yaşadık bugün. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ortak ürün bu şekilde olur dedik ve Didimdeki 4 okul 6 öğretmen arkadaşımla birlikte yürüttüğümüz projenin final ürünü için kolları sıvadık DİDİMLİYİZ ÇEVRECİYİZ eTwinning projesi gurur ile sunar. Tüm Proje Öğretmen ve öğrencilerinin aynı yerde biraraya gelip ortak yaptığı poster ile eTwinning camiası da bir ilk olduk.
İlk önce öğrenci grupları ile işbirliği yapıldı her grubun farklı görevi vardı. Her ne kadar aynı ilçede olsak bile birbirini tanımayan öğrenciler ilk defa bir araya geldi ve mükemmel bir uyum ve işbirliği içinde çalıştı. Tamamen el emeği göz nuru Didim'e ait bir tasarım ortaya çıktı. Kurucu arkadaşım Tülay Avcu ve proje ortaklarımız Tuna Cırık Şap, Ömruye Durmus Yeşil, TC Selma Yaşar Üstün, Nurcan Yapıcı Sağlık, proje öğrencilerimize ve bizi misafir eden Arif Nihat Asya Ortaokuluna teşekkür ediyorum. Harika bir proje idi" dedi.
Plaj temizliği yapan öğrenciler ve öğretmenler denizden topladıkları taş ve deniz kabuklarıyla yaptıkları posterlede projeyi tamamlamış oldular.

4, okulla, birlikte, başlatılan, eTwinnin