Didimli Liseliler Müzik Yarışmasına Katıldı


“Dünyanın En Başarılı Gençlik Organizasyonu” ödülüne sahip olan, 22. Liseler arası Müzik yarışması bu yıl FİZY sponsorluğunda gerçekleştirilecek. Mili Eğitim Bakanlığı izinli, Türkiye’nin tek ve en büy

 Paylaş


“Dünyanın En Başarılı Gençlik Organizasyonu” ödülüne sahip olan, 22. Liseler arası Müzik yarışması bu yıl FİZY sponsorluğunda gerçekleştirilecek.
Mili Eğitim Bakanlığı izinli, Türkiye’nin tek ve en büyük gençlik organizasyonu olarak bilinen Liseler Arası Müzik Yarışması, 22 yıldır aralıksız devam ediyor.
22. Liseler arası müzik yarışmasına Esra Karakaya Anadolu Lisesi ve Zeynep Mehmet Dönmez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ‘Gibi Gibi’ şarkısıyla katıldı. Grubun üyeleri arasında; Ege Kantarcı, Ege Bayrak, Oğulcan Tuna, Kürşadhan Bozkurt yer alıyor.
Liselileri Büyük Finalde Muhteşem Ödüller Bekliyor
22. Liselerarası Müzik Yarışması için 81 ildeki 8 bin liseliyi 27 Nisan'daki büyük finalde, birbirinden değerli ödüller de bekliyor. Organizasyonun 22. yılında yarışmanın ödülleri arasında, cazip para ödüllerinin yanı sıra eğitim sponsorunun üç öğrenciye vereceği Üstün Başarı Ödülleri kapsamında burs ödülleri de yer alıyor.