reklam alanı

Didimli Genç İşadamlarından Başkan Atabay’a Destek


Didim Genç İş Adamları Derneği, Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay hakkında çıkan çirkin ve ahlaksızca haberlere tepki gösterdi.  Didim Genç İş Adamları Derneği, Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay’ı

 Paylaş


Didim Genç İş Adamları Derneği, Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay hakkında çıkan çirkin ve ahlaksızca haberlere tepki gösterdi.
Didim Genç İş Adamları Derneği, Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay’ı makamında ziyaret ederek destek ziyaretlerinde bulundu.
Didim Genç İş Adamları Derneği Başkanı Kerim Küsmez, “Yapmış oldukları iftiralar ve karalama haberlerle Başkan Atabay’a zarar verdiklerini düşünüyorlar aslında Didim’e zarar veriyorlar. Rant Çeteleri tarafından yapılan bu iğrenç kumpaslar ve oyunlara kesinlikle gelmeyeceğiz. Başkanımızın dimdik yanındayız.” ifadelerini kullandı.
Destekleri için Didim Genç İş Adamları Derneği’ne teşekkür eden Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, “Rant çeteleri üç-beş basın kuruluşunu kullanarak kadınlar üzerinden haber yaptırdılar. Ama bana desteğin tamamı kadınlardan geliyor, bu olaylar geçmişten beri ranta dur demenin neticesidir. Yıldırmak, sindirmek, şantaj yaparak beni korkutmak istiyorlar, ben kanunların bana verdiği yetkiyi kullanıyorum ve ilk günden beri korkmuyorum. Bana saldırılar yapıldıkça, iftiralar atıldıkça mücadele gücümü ve azmimi arttırıyorum. Hukuk çerçevesinde bu rant çeteleri ile mücadelem devam edecektir”. ifadelerini kullandı.