Didim Yöresi Engelliler Derneği Başkanı Bedri Altıntaş'ın açıklaması


Didim Yöresi Engelliler Derneği Başkanı Bedri Altıntaş, Didim’de yeni bir engelli derneği kurma faaliyeti içerisinde olanlarla ilişki içerisinde olmadıklarını belirten açıklamalarda bulundu. Altıntaş “İlçemizde

 Paylaş


Didim Yöresi Engelliler Derneği Başkanı Bedri Altıntaş, Didim’de yeni bir engelli derneği kurma faaliyeti içerisinde olanlarla ilişki içerisinde olmadıklarını belirten açıklamalarda bulundu.

Altıntaş “İlçemizde Didim ve Yöresi Engelliler Derneği olarak 14 yıldır faaliyette bulunmaktayız. Kuruluş tarihimiz itibarı ile her daim engelli vatandaşlarımızın yanında olduk, olmaktan da mutluluk ve gurur duyuyoruz. Yaptığımız çalışmaları Didim halkı görüyor. Bu yüzden takdiri halkımıza bırakıyoruz. Son zamanlarda derneğimizin adını kullanarak Didim’de dernek kurma faaliyeti içerisinde olanlarla hiç bir şekilde bağlantımızın olmadığını belirtir, Didim ve Yöresi Engelliler Derneğinden başka bir yapılanmamızın olmadığının altını çizeriz. Gerçekten Engelli vatandaşlarımız için bir şeyler yapmak isteyen hiçbir oluşuma karşı değiliz. Ancak yürütülen çalışmalarda derneğimizin adının kullanılmasına karşıyız. Bu konudaki hassasiyetimizi belirtir, tüm Didim kamuoyunun bilgisine sunarız” ifadelerine yer verdi.