Didim’e Vizyon Gerek


 Didim Ticaret Odası Seçimlerinde Adaylar Netleşiyor Ticaret Odası’nda geleceği düşünmek gerekli düşüncesiyle, kalıplaşmış yöneticilik anlayışından farklı bir bakışla kendilerini “Didim Vizyon Hareket

 Paylaş


Didim Ticaret Odası Seçimlerinde Adaylar Netleşiyor


Ticaret Odası’nda geleceği düşünmek gerekli düşüncesiyle, kalıplaşmış yöneticilik anlayışından farklı bir bakışla kendilerini “Didim Vizyon Hareketi” diye tanımlayan oda üyeleri Yunus Emre Kaya’nın başkan olmasını istedikleri için harekete geçtiler.
Adaylıklarını ve gurubu dün bir basın bildirisiyle duyuran Didim Vizyon Hareketi manifestolarını yayınladı.
Vizyon gurubunun manifestosu şöyle: “Var olanlardan ve diğer adaylardan farklı bir düşünce tarzı ve yapılanma ile adayız.

Ekibimizin sahip olduğu donanım ve tecrübeyle, motivasyonumuzu hiç düşürmeden sizler için çalışmak amacıyla adayız.

Sizlerle birlikte ele ilerleyerek tüm Didim halkının ve misafirlerimizin hak ettiği hizmeti vermek için adayız.

Hepimiz için en doğrusunu, en faydalısını, en iyisini uygulamak, üretmek ve birlikte paylaşmak için adayız.

Didim turizminin, sahip olduğu tarihi değerinin, dünya çapında üne kavuşmasını sağlayan temiz denizinin ve havasının, eşsiz tabiat güzelliğinin hak ettiği çalışmaları yapmak için adayız.

Didim esnafının omuzlarındaki iktisadi yükü hafifletmek, çalışma koşullarını iyileştirmek, başka şehir ve ülkelerde var olmalarına yardımcı olmak için adayız.

Didimlilerin ve gelen tüm yerli yabancı misafirlerimizin bir turizm kentinden beklenen gelişmişlik düzeyini el birliği ile sağlamak için adayız.

Didim’de barış içinde kardeşçe yaşamak için, farklı şehir ve ülkelerden gelen insanlarımızın ve Didimlilerin kendilerine ait manevi değerlerinin mevcudiyetinin devamlılığını sağlamak için adayız."
Vizyon Gurubu 7 Nisan’da yapılacak seçimlerden başarılı çıkmak için çalışmalarını ziyaretlerle sürdürüyor.